Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Gdzie się wybrać, co robić w weekend w Białymstoku i w regionie? [PRZEGLĄD]

red.
Udostępnione ścieżki edukacyjne w Narwiańskim PN

Kładka Waniewo - Śliwno na odcinku od miejscowości Śliwno do ostatniego pomostu pływającego przy Waniewie. Ze względu na bardzo niski poziom wody nie ma możliwości wejścia od strony Waniewa i przeprawy z jednej strony doliny na drugą.

Fragment ścieżki Kładka wśród bagien w Kurowie.

Korzystanie z infrastruktury Parku możliwe jest pod warunkiem: zachowania odległości między osobami (min. odległość między pieszymi 2m), zakrywania nosa i ust (maseczki lub innego rodzaju osłony na usta i nos), noszenia rękawiczek jednorazowych.

Maksymalna, jednorazowa ilość osób na wieżach, platformach widokowych i w dostrzegalniach ornitologicznych - 5 osób.

Maksymalna, jednorazowa ilość osób na pływającym pomoście - 5 osób

Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia i używania ognia! Torfowiska są mocno przesuszone i najmniejsza iskra może doprowadzić do szybkiego rozprzestrzeniania się pożaru!

Obowiązują bilety wstępu do Narwiańskiego Parku Narodowego, które można nabyć w sklepie w Śliwnie przy wejściu na kładkę (weekendy), siedzibie NPN w Kurowie
pon. - pt. 7.30 - 15.30, weekendy 10.00 - 18.00 oraz on-line na stronie: https://npn.eparki.pl/

Dalej niedostępne są: ekspozycja przyrodnicza, baszta widokowa w Kurowie, pola biwakowe, altany, miejsca na ognisko, ogródek edukacyjny i wypożyczalnia kajaków.
Udostępnione ścieżki edukacyjne w Narwiańskim PN Kładka Waniewo - Śliwno na odcinku od miejscowości Śliwno do ostatniego pomostu pływającego przy Waniewie. Ze względu na bardzo niski poziom wody nie ma możliwości wejścia od strony Waniewa i przeprawy z jednej strony doliny na drugą. Fragment ścieżki Kładka wśród bagien w Kurowie. Korzystanie z infrastruktury Parku możliwe jest pod warunkiem: zachowania odległości między osobami (min. odległość między pieszymi 2m), zakrywania nosa i ust (maseczki lub innego rodzaju osłony na usta i nos), noszenia rękawiczek jednorazowych. Maksymalna, jednorazowa ilość osób na wieżach, platformach widokowych i w dostrzegalniach ornitologicznych - 5 osób. Maksymalna, jednorazowa ilość osób na pływającym pomoście - 5 osób Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia i używania ognia! Torfowiska są mocno przesuszone i najmniejsza iskra może doprowadzić do szybkiego rozprzestrzeniania się pożaru! Obowiązują bilety wstępu do Narwiańskiego Parku Narodowego, które można nabyć w sklepie w Śliwnie przy wejściu na kładkę (weekendy), siedzibie NPN w Kurowie pon. - pt. 7.30 - 15.30, weekendy 10.00 - 18.00 oraz on-line na stronie: https://npn.eparki.pl/ Dalej niedostępne są: ekspozycja przyrodnicza, baszta widokowa w Kurowie, pola biwakowe, altany, miejsca na ognisko, ogródek edukacyjny i wypożyczalnia kajaków. Narwiański Park Narodowy
Maj 2020. Wiosna. W tym roku czas epidemii i kwarantanny. Jednakże możemy już korzystać z niektórych form rekreacji. Zobaczcie, co możecie robić w weekend i pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa. KLIKNIJ W ZDJĘCIE!
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Opaska na depresję - to może być przełom!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bialystok.naszemiasto.pl Nasze Miasto