Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  adres:
  15-044 Białystok, Piasna 10
  tel:
  (85)555-55-35
  e-mail:
  www:
  http://www.rokoko.com.pl/peruki-bialystok/
  Zobacz na mapie

  Rokoko Hair Company jest największym w Polsce przedsiębiorstwem trudniącym się zarówno wytwarzaniem jak i sprzedażą najwyższej jakości systemów uzupełnień włosów oraz peruk powstających zarówno na bazie włókien syntetycznych jak i włosia naturalnego. Na przestrzeni kolejnych lat firma zjednała sobie ogromne grono stałych klientów, głównie za sprawą profesjonalnej obsługi, szerokiego asortymentu dostępnych produktów, jak również – możliwości personalizacji zamawianych wyrobów. Oznacza to, że konsumenci zmagający się z problemami z nadmiernie przerzedzającymi się czy wypadającymi włosami mogą odpowiednio dopasować system do własnych preferencji, samodzielnie określając jego styl, kolor, długość oraz grubość. Co niezwykle ważne, wszystkie peruki dostępne w asortymencie firmy Rokoko wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów, spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa zapewniając bezproblemowe użytkowanie, jak również dostępne są w wysoce konkurencyjnych cenach, co z całą pewnością zainteresuje klientów, którzy pragnęliby całkowicie odmienić swój wizerunek jednocześnie nie drenując przy tym domowego budżetu.
  Początkowo przedsiębiorstwo funkcjonowało jako niewielki salon fryzjerski, jednakże dzięki niesłabnącemu wsparciu klientów i ich zainteresowaniu świadczonymi usługami, właścicielom udało się przekształcić go w sieć doskonale prosperujących salonów perukarskich, z których to ofertą zaznajomić się można odwiedzając filie Rokoko znajdujące się w największych aglomeracjach kraju. Regularnie aktualizowana i uzupełniana oferta wyrobów obejmuje między innymi:

  • peruki naturalne,
  • peruki powstające na bazie włókien sztucznych,
  • peruki systemowe,
  • specyfiki do zagęszczania włosów,
  • systemy włosów Hair Again, oraz Second Hair System,
  • środki przyspieszające porost włosów,
  • popularne akcesoria,
  • wpisujące się w najnowsze trendy mody turbany.

  Nasi eksperci z radością udzielą Państwu niezbędnych porad, przeprowadzą przez kolejne kroki procesu rekrutacyjnego, jak również – podpowiedzą, które z peruk i systemów uzupełnień cieszą się w chwili obecnej największą popularnością.
  Problemy z wypadającymi i przerzedzającymi się włosami nie muszą już dłużej spędzać Państwu snu z powiek – zapraszamy do naszego salonu w Białymstoku

  Sklep Peruki Białystok
  ul. Piasna 10
  15-044 Białystok
  tel. 855555535
  http://https://www.rokoko.com.pl/peruki-bialystok
  http://perukibialystok.pl

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane