Polecamy

Jesienne jazdy samochodowe na czas © BOSiR
[2/19]

Jesienne jazdy samochodowe na czas

Jazdy z elektronicznym pomiarem czasu;
Tor Wschodzący Białystok
2 listopada 2019 r. w godz. 11:00-13:00 oraz 13.30-15.30.

Na Tor Wschodzący Białystok wracają jazdy z elektronicznym pomiarem czasu. Będzie to rodzaj treningu przed „28. Rajdem Niepodległości”.

System elektronicznego pomiaru czasu pozwala określić czas przejazdu auta na wyznaczonej trasie. Sesje 2 listopada 2019 r. w godz. 11:00-13:00 oraz 13.30-15.30. Koszt udziału w ściganiu to 100 zł od kierowcy. Rezerwacje oraz płatności przyjmowane są w zakładce Tor Wschodzący Białystok w harmonogramie obiektu.

Jazdy z pomiarem czasu skierowane są nie tylko do doświadczonych kierowców. To dobry trening dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu i porównać czas z innymi.

Jazdy zaplanowane na 2 listopada to okazja do sprawdzianu przed Samochodowymi Mistrzostwami Białegostoku i Samochodowymi Mistrzostwami Okręgu Białostockiego 2019. Kolejna runda zawodów, które organizuje Automobilklub Podlaski w Białymstoku, odbędzie się na Torze Wschodzący Białystok 9 dni później –11 listopada. Wyścig organizowany jest pod nazwą „28. Rajd Niepodległości”. Szczegóły, karta zgłoszeniowa i regulaminy dostępne są na stronie http://smbap.pl/. W zawodach może wziąć udział każdy kierowca, który ma prawo jazdy kat. B i sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC.

Pierwszy weekend listopada. Nie tylko nostalgia. Jeśli wybierzecie wydarzenia kulturalne, oto propozycje. Na weekend i na tydzień.

Najnowsze wiadomości

reklama