MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Białostockie Schronisko dla Zwierząt chce zyskać imię. Placówka ogłosiła konkurs na swoją nazwę

Magda Ciasnowska
Magda Ciasnowska
Marcin Jakowiak/UM Białystok
Jaką nazwę będzie miało Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku? To zależy od uczestników konkursu. Każdy może nadesłać swoją propozycję.

Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku nie chce być już bezimienne. Placówka postanowiła zorganizować konkurs na swoją nową nazwę.

- Nigdy nie mieliśmy nazwy własnej. Takiej, która kojarzy się jednoznacznie z tym miejscem, tymi ludźmi i z tym wszystkim, co robimy dla psów. Uważamy, że jest to miejsce wyjątkowe. Każdy nasz pies traktowany jest indywidualnie i ma swoje imię. Również chcielibyśmy je mieć - mówi Anna Jaroszewicz, kierownik schroniska.

Nazwa powinna mieć krótką formę, budzić pozytywne skojarzenia i jednocześnie być charakterystyczna, związana ze specyfiką pracy schroniska, adopcją, opieką nad zwierzętami.

- Musi oddawać atmosferę tego miejsca. Tę ogromną ilość troski i miłości, którą staramy się przekazać wszystkim psom. Chcemy by budziła pozytywne skojarzenia, była sympatyczna i budząca nadzieję. Uważamy, że nasze schronisko to początek lepszego życia dla bezdomnych psów.

Konkurs skierowany jest do każdego. Mogą w nim wziąć udział zarówno dorośli, jak i dzieci i młodzież. Każdy uczestnik może zgłosić jedną propozycję nazwy.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 lutego o godz. 24.00. Propozycje nadesłane po upływie tego terminu nie będą podlegać ocenie. Szczegóły dotyczące zgłoszenia dostępne są TUTAJ..

W kolejnym etapie jury spośród nadesłanych propozycji wybierze pięć najciekawszych, które zostaną poddane głosowaniu. Głosowanie będzie przeprowadzone w formie ankiety na profilu na Facebooku schroniska. Potrwa od 24 lutego do 3 marca 2021 roku. Propozycja, która uzyska najwięcej głosów, stanie się nazwą białostockiego Schroniska dla Zwierząt.

- Ubiegły rok nie był dla nas łatwy. Nagrody w konkursie będą więc symboliczne. Jednak myślę, że ta świadomość bycia matką lub ojcem chrzestnym, będzie dla tego kto wygra wielkim zaszczytem - przyznaje Jaroszewicz.

Jak podkreśla kierownik schroniska, jedynymi kosztami, jakie poniesie placówka w związku z nadaniem imienia, będą te związane z wymianą tablicy przy wejściu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bialystok.naszemiasto.pl Nasze Miasto