Muzeum Podlaskie w Białymstoku

avatarMuzeum Podlaskie w Białymstoku

Białystok
W chwili obecnej w skład Muzeum Podlaskiego w Białymstoku wchodzi osiem placówek mieszczących się w obiektach zabytkowych: Ratusz w Białymstoku - siedziba główna, Muzeum Historyczne, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego, Muzeum w Tykocinie, Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Muzeum w Bielsku Podlaskim, Białostockie Muzeum Wsi, Muzeum Ikon w Supraślu. Muzeum Podlaskie w Białymstoku jest największą placówką muzealną w województwie podlaskim.

"Życzenia świąteczne" - Sobota Rodzinna w Muzeum Historycznym w Białymstoku

2014-12-05 12:15:40

Zapraszamy dzieci w wieku 5 - 12 lat wraz z opiekunami do Muzeum Historycznego w sobotę 13 grudnia 2014 r. o godz. 11.00 na zajęcia "Życzenia Świąteczne" w ramach Soboty Rodzinnej.

Dzieci obejrzą dawne kartki bożonarodzeniowe. Na stworzonej przez siebie karcie pocztowej spróbują napisać własne życzenia, by potem ją zaadresować i zapieczętować używając zabytkowych stempli.

Czas trwania zajęć – 90 min.
Koszt zajęć: 6 zł od dziecka, opiekunowie – bezpłatnie.
Wiek uczestników – 5-12 lat
Maksymalna ilość dzieci – 20 osób.
Zapisy na zajęcia z minimum trzydniowym wyprzedzeniem pod numerami telefonów: 85 748 21 19, 517 484 349.

Muzeum Podlaskie w Białymstoku jest Instytucją Kultury Województwa Podlaskiego.

Jesteś na profilu Muzeum Podlaskie w Białymstoku - stronie mieszkańca miasta Białystok. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.