Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAdrian Pawłow

Białystok
Założyłem swoje konto na tym portalu żeby pisać swoje materiały żeby były by umieszczane na stronie internetowej i w tradycyjnej gazecie. Jestem osobą chorującą na autyzm (Zespół Aspergera) że nie zawsze można zrozumieć moją pisownię, ale było by dobrze żeby ktoś w moim imieniu również poprawiał. Strona tzw. mojemiasto.pl jest interesująca, ponieważ można pisać swoje materiały żeby były by umieszczane w internecie, dla tego założyłem konto by zostać redaktorem na tej witrynie.

WOŚP startuje 11 stycznia

2015-01-06 18:30:33

W Białymstoku 11 stycznia wolontariusze WOŚP-u będą pomagać żeby uzbierać pieniądze na cel podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną seniorów. Jurek Owsiak organizuje swoje akcje na dany cel dla potrzebujących w zależności od roku.


W tym roku będzie 23 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na cel podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opieka medyczna seniorów, a wolontariusze będą mogli zbierać pieniądze żeby pomóc potrzebującym.


Jeśli ktoś z czytelników naszemiasto.pl spotka wolontariusza, warto wrzucić pieniądze (choć złotówkę) żeby pomóc potrzebującym, jeśli wolontariusze uzbierają zbyt dużo na cele dla potrzebujących będzie wiadomo ile złotych wystarczy, bo w tym roku będą cele na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opieka medyczna seniorów.


Jeśli ktoś zobaczy wolontariusza z puszką, za nim się wrzuci pieniądze do puszki najpierw trzeba zwrócić uwagę czy ktoś ma identyfikator żeby nie dać się oszukać. Ktoś kto ma puszkę dla pieniędzy i nie ma identyfikatora, nie należy mu dawać bo jest oszustem żeby przechytrzyć innych. Dla tego za nim wrzucicie do puszek że najpierw trzeba zwrócić uwagę czy ktoś ma identyfikator, a takiemu należy wrzucić żeby mieć pewność że ktoś na prawdę wrzuca.


Warto pomagać potrzebującym, bo ktoś miał by potrzebę na dany cel. Jerzy Owsiak co roku organizuje festyny z WOŚP-em że również warto tam przychodzić.

Jesteś na profilu Adrian Pawłow - stronie mieszkańca miasta Białystok. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.