Muzeum Podlaskie w Białymstoku

avatarMuzeum Podlaskie w Białymstoku

Białystok
W chwili obecnej w skład Muzeum Podlaskiego w Białymstoku wchodzi osiem placówek mieszczących się w obiektach zabytkowych: Ratusz w Białymstoku - siedziba główna, Muzeum Historyczne, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego, Muzeum w Tykocinie, Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Muzeum w Bielsku Podlaskim, Białostockie Muzeum Wsi, Muzeum Ikon w Supraślu. Muzeum Podlaskie w Białymstoku jest największą placówką muzealną w województwie podlaskim.

Wieczór historyczny "Karnawałowe przysmaki" w Muzeum Historycznym w Białymstoku

2015-01-16 13:52:22

Zapraszamy w czwartek 29 stycznia 2015 r. o godz. 17.00 do Muzeum Historycznego w Białymstoku na Wieczór historyczny "Karnawałowe przysmaki".

Spotkanie poświęcone będzie karnawałowym tradycjom kulinarnym. Zapraszamy Państwa na spotkanie, ale też do wzięcia udziału w kulinarnej zabawie - KONKURSIE NA TRADYCYJNE KARNAWAŁOWE PRZYSMAKI. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przygotować słodki przysmak i dostarczyć go do siedziby Muzeum Historycznego w dniu 29.01.15 r. o godz.16.00.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi właśnie podczas Wieczoru Historycznego. Jury nagrodzi autorów najlepszych wypieków. Szczegóły konkursu pod nr tel. 517 484 349.

Muzeum Podlaskie w Białymstoku jest Instytucją Kultury Województwa Podlaskiego.

Jesteś na profilu Muzeum Podlaskie w Białymstoku - stronie mieszkańca miasta Białystok. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.