Muzeum Podlaskie w Białymstoku

avatarMuzeum Podlaskie w Białymstoku

Białystok
W chwili obecnej w skład Muzeum Podlaskiego w Białymstoku wchodzi osiem placówek mieszczących się w obiektach zabytkowych: Ratusz w Białymstoku - siedziba główna, Muzeum Historyczne, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego, Muzeum w Tykocinie, Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Muzeum w Bielsku Podlaskim, Białostockie Muzeum Wsi, Muzeum Ikon w Supraślu. Muzeum Podlaskie w Białymstoku jest największą placówką muzealną w województwie podlaskim.

Warsztaty wykonywania tradycyjnych ozdób bożonarodzeniowych w Białostockim Muzeum Wsi

2014-12-04 15:11:51

Białostockie Muzeum Wsi, oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku serdecznie zaprasza w niedzielę 7 grudnia w godz. 12.00 - 15.00 na warsztaty wykonywania słomianych dekoracji choinkowych.

ilość osób: 15
koszt: 24 zł/os
miejsce: chałupa z Pieczysk na terenie Białostockiego Muzeum Wsi
czas trwania: w godzinach 12.00 – 15.00
materiały: wszystkie zapewnia organizator oraz ciepłe napoje

Zgłoszenia
przyjmujemy pod nr tel. 509-336-816; 85-74-36-082 lub na adres e-mail: bmw@muzeum.bialystok.pl , od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 - 14.00.

Zastrzeżenie:
ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli zgłosi się mniej niż 7 osób, Organizator zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów, na nie więcej niż dwa dni przed planowanym przedsięwzięciem.

Jesteś na profilu Muzeum Podlaskie w Białymstoku - stronie mieszkańca miasta Białystok. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.