Muzeum Podlaskie w Białymstoku

avatarMuzeum Podlaskie w Białymstoku

Białystok
W chwili obecnej w skład Muzeum Podlaskiego w Białymstoku wchodzi osiem placówek mieszczących się w obiektach zabytkowych: Ratusz w Białymstoku - siedziba główna, Muzeum Historyczne, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego, Muzeum w Tykocinie, Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Muzeum w Bielsku Podlaskim, Białostockie Muzeum Wsi, Muzeum Ikon w Supraślu. Muzeum Podlaskie w Białymstoku jest największą placówką muzealną w województwie podlaskim.

Rodzinna Niedziela w Ratuszu na wystawie Andrzeja Kaliny "moja POLSKA podróż"

2015-02-05 12:25:49

Zapraszamy do białostockiego Ratusza dzieci w wieku od 7 do 12 lat wraz z opiekunami na zajęcia interaktywne na wystawie czasowej Andrzeja Kaliny „moja POLSKA podróż”.

Podróże małe i duże
Podróże w nowe miejsca dają nam wiele radości oraz dostarczają niesamowitych przeżyć i wspomnień. Na zajęciach wybierzemy się w taką wędrówkę z Andrzejem Kaliną, grafikiem i rysownikiem, który przedstawił na wystawie swoją podróż przez sztukę. Ozdobimy również słoiki, w których można przechowywać pamiątki przywiezione z podróży.

Terminy spotkań:
8 lutego 2015 r., godz. 12.00
15 lutego 2015 r., godz. 12.00


Czas trwania zajęć ok. 60 min.
Liczba uczestników w grupie do 15 osób.
Wstęp 6 zł, opiekunowie wstęp bezpłatny.

Informacje i zapisy:
Dział Promocji, Wystaw i Wydawnictw Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, Ratusz, Rynek Kościuszki 10, tel. (85) 740-77-41 lub 509 336 740.

Muzeum Podlaskie w Białymstoku jest Instytucją Kultury Województwa Podlaskiego.

Jesteś na profilu Muzeum Podlaskie w Białymstoku - stronie mieszkańca miasta Białystok. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.