Pracownia Działań Kreatywnych "Z PUSTYNI" zaprasza!

2013-01-19 12:04:12

Pracownia Działań Kreatywnych „Z pustyni” zajmuje się m.in. pozaszkolną działalnością edukacyjną i artystyczną w zakresie rozwijania talentów, zainteresowań, umiejętności i kreatywnego spędzania czasu wolnego.

Naszym celem jest aktywne wspieranie rozwoju dzieci, tak aby przebiegał radośnie i harmonijnie. Z tą myślą opracowaliśmy ofertę różnorodnych zajęć artystycznych i adaptacyjnych nastawionych na rozwijanie u dzieci zdolności ruchowo-muzycznych, manualnych i sensorycznych. Pragniemy wspierać je w rozwijaniu samoświadomości, samoakceptacji i budowaniu własnej przestrzeni. Uczyć zasad współdziałania w grupie ale przede wszystkim dostarczać wiele radości i zabawy.
Na warsztatach mali twórcy uczą się rozwijać własną kreatywność. Próbują swoich sił jako architekci, projektanci, konstruktorzy, urbaniści, stają się małymi artystami, poetami, inżynierami. Mają szansę w zabawny i prosty sposób poznać tajniki sztuki.

Pracownia oferuje także warsztaty dla rodziców, wychowawców i pedagogów. Celem zajęć jest m.in. rozwijanie potencjału twórczego oraz odkrywanie i poszukiwanie inspiracji do pracy z dziećmi i młodzieżą
Podejmujemy także współpracę z placówkami oświatowymi (przedszkola, szkoły, ośrodki wychowawcze, domy opieki itp.), dojeżdżamy na miejsce z materiałami - prowadzimy zajęcia artystyczne, kreatywne, organizujemy lekcje pokazowe oraz zielone szkoły, zimowiska i półkolonie z autorskim programem wychowawczym.
Istnieje możliwość dostosowania oferty warsztatowej i cennika do indywidualnych potrzeb klienta.

ul. Zwierzyniecka 56 B
15-247 Białystok
tel 663 781 841
mail: zpustyni@gmail.com
www.zpustyni.weebly.com

Jesteś na profilu Pracownia Działań Kreatywnych - stronie mieszkańca miasta Białystok. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.