Muzeum Podlaskie w Białymstoku

avatarMuzeum Podlaskie w Białymstoku

Białystok
W chwili obecnej w skład Muzeum Podlaskiego w Białymstoku wchodzi osiem placówek mieszczących się w obiektach zabytkowych: Ratusz w Białymstoku - siedziba główna, Muzeum Historyczne, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego, Muzeum w Tykocinie, Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Muzeum w Bielsku Podlaskim, Białostockie Muzeum Wsi, Muzeum Ikon w Supraślu. Muzeum Podlaskie w Białymstoku jest największą placówką muzealną w województwie podlaskim.

"Pomysłowy Sumeryjczyk" - zajęcia z cyklu Podróż ze sztuką w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego

2015-03-17 12:27:40

Zapraszamy dzieci w wieku 7 - 11 lat do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego 28 marca 2015 r. o godz. 11.00 na zajęcia "Pomysłowy Sumeryjczyk" z cyklu "Podróż ze sztuką" .

Uczestnicy zajęć przeniosą się w czasy pierwszej cywilizacji - Starożytnego Sumeru. Dzieci dowiedzą się kim byli Sumerowie i jakie odkrycia im zawdzięczamy. Zajęcia zakończone będą tworzeniem pieczęci inspirowanych pieczęcią cylindryczną.

Oferta skierowana do dzieci w wieku od 7 do 11 lat.
Czas trwania: ok. 90 minut
Ilość miejsc ograniczona do 12 osób w grupie.
Cena: dzieci – bilet ulgowy w cenie 3 zł, opiekunowie – bilet ulgowy w cenie 3 zł.

Prosimy o wcześniejsze zapisy pod nr tel. 509 336 862 lub mailowo: muzeum.karnego@muzeum.bialystok.pl

Jesteś na profilu Muzeum Podlaskie w Białymstoku - stronie mieszkańca miasta Białystok. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.