Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMarta

Warszawa

Nauka na najwyższym poziomie: konferencja naukowa w Białymstoku 29.04-01.05.2014

2014-04-11 11:43:56

"Development of Scientific Cooperation in Reproductive Medicine Research", Białystok, 29.04 – 1.05.2014

W ostatnich dniach kwietnia w Białymstoku rozpocznie się międzynarodowe spotkanie naukowe pod nazwą "Development of Scientific Cooperation in Reproductive Medicine Research". Gospodarzem wydarzenia jest Ogólnopolskie Centrum Badania, Edukacji i Monitorowania Problemów Płodności będące jednym z najefektywniej działających w Polsce klastrów zrzeszających jednostki naukowe, medyczne i badawcze współpracujące w celu wspierania rozwoju społeczno-gospodarczego medycyny rozrodu.

Nadrzędnym zadaniem spotkania jest przedstawienie dotychczasowych wyników badań prowadzonych w poszczególnych ośrodkach Klastra. Duża część dyskusji dedykowana będzie także wymianie informacji o planowanych działaniach badawczych i celach, jakim one służyć mają. Uczestnicy wspólnie będą rozważać możliwości finansowania prac i ich patentowania, na koniec dyskutując możliwości rozszerzenia współpracy naukowej z ogólnopolskiej na międzynarodową.  

Konferencja rozpoczyna się przyjazdem gości 29 kwietnia i potrwa do 1 maja. Swoją obecność potwierdzili m.in. attache naukowy z Francji i Niemiec, prof. Nafis Rahman, prof. Marek Zygmunt oraz niekwestionowane autorytety polskiej sceny medycyny rozrodu i embriologii. Partnerem wydarzenia jest Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Baltic Fertility Net oraz Ośrodek Studiów nad Płodnością Człowieka.

OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM BADANIA, EDUKACJI I MONITOROWANIA PROBLEMÓW PŁODNOŚCI
UL. BIAŁÓWNY 7/1, 15-437 BIAŁYSTOK
WWW.CENTRUMPLODNOSCI.PL

Jesteś na profilu Marta - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.