Muzeum Podlaskie w Białymstoku

avatarMuzeum Podlaskie w Białymstoku

Białystok
W chwili obecnej w skład Muzeum Podlaskiego w Białymstoku wchodzi osiem placówek mieszczących się w obiektach zabytkowych: Ratusz w Białymstoku - siedziba główna, Muzeum Historyczne, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego, Muzeum w Tykocinie, Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Muzeum w Bielsku Podlaskim, Białostockie Muzeum Wsi, Muzeum Ikon w Supraślu. Muzeum Podlaskie w Białymstoku jest największą placówką muzealną w województwie podlaskim.

"Kolekcjoner - ekslibrisy". Sobota Rodzinna w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego

2014-12-05 12:50:19

Zapraszamy dzieci w wieku 7 - 10 lat do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w sobotę 13 grudnia o godz. 11.00 na zajęcia w ramach cyklu "POCIĄGająca sztuka".

„KOLEKCJONER - EKSLIBRISY"
Alfons Karny był nie tylko rzeźbiarzem, ale i kolekcjonerem. Wędrując po muzealnej ekspozycji dzieci poznają przedmioty, które zgromadził artysta, w tym jego bogaty księgozbiór. Uczestnicy zajęć nie tylko dowiedzą się czym są ekslibrisy, ale również sami wykonają własne metodą linorytu.

Oferta skierowana do dzieci w wieku od 7 do 10 lat.
Czas trwania: ok. 70 minut.
Ilość miejsc ograniczona do 12 osób w grupie.
Cena: dzieci – bilet ulgowy w cenie 3 zł, opiekunowie – bilet ulgowy w cenie 3 zł.
Prosimy o wcześniejsze zapisy pod nr tel. 509 336 862 lub mailowo: muzeum.karnego@muzeum.bialystok.pl

Muzeum Podlaskie jest Instytucją Kultury Województwa Podlaskiego.

Jesteś na profilu Muzeum Podlaskie w Białymstoku - stronie mieszkańca miasta Białystok. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.