Muzeum Podlaskie w Białymstoku

avatarMuzeum Podlaskie w Białymstoku

Białystok
W chwili obecnej w skład Muzeum Podlaskiego w Białymstoku wchodzi osiem placówek mieszczących się w obiektach zabytkowych: Ratusz w Białymstoku - siedziba główna, Muzeum Historyczne, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego, Muzeum w Tykocinie, Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Muzeum w Bielsku Podlaskim, Białostockie Muzeum Wsi, Muzeum Ikon w Supraślu. Muzeum Podlaskie w Białymstoku jest największą placówką muzealną w województwie podlaskim.

Gwiazdka w skansenie - zajęcia dla dzieci w Białostockim Muzeum Wsi

2014-12-05 10:01:03

Białostockie Muzeum Wsi Oddział Muzeum Podlaskiego w dniach 8 -12.12.2014 r. w godzinach 9.00-12.00 zaprasza wszystkie dzieci na Gwiazdkę w skansenie.

Podczas spotkania zostaną przybliżone tradycje kolędnicze, dawny sposób wypieku opłatków, a także pokaz tłoczenia kart pocztowych metodą drzeworytu. Ponadto w części warsztatowej dzieci wykonają ozdoby choinkowe. Wszystkim chętnym grupom po wcześniejszym zgłoszeniu przygotowaliśmy możliwość uczestniczenia w ognisku – prowiant bierzemy we własnym zakresie.

Koszt: 12 zł ( od osoby).
Czas trwania: ok. 120 minut ( bez ogniska)
Rezerwacji można dokonać pod numerami telefonów: 509 336 816, 85 743 60 82 wew. 4 oraz drogą internetową: bmw@muzeum.bialystok.pl

Muzeum Podlaskie w Białymstoku jest Instytucją Kultury Województwa Podlaskiego.

Jesteś na profilu Muzeum Podlaskie w Białymstoku - stronie mieszkańca miasta Białystok. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.