Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAdrian Pawłow

Białystok
Założyłem swoje konto na tym portalu żeby pisać swoje materiały żeby były by umieszczane na stronie internetowej i w tradycyjnej gazecie. Jestem osobą chorującą na autyzm (Zespół Aspergera) że nie zawsze można zrozumieć moją pisownię, ale było by dobrze żeby ktoś w moim imieniu również poprawiał. Strona tzw. mojemiasto.pl jest interesująca, ponieważ można pisać swoje materiały żeby były by umieszczane w internecie, dla tego założyłem konto by zostać redaktorem na tej witrynie.

Dzień babci i dzień dziadka już nie długo

2015-01-17 19:14:49

Dziadkowie obchodzą swoje święta raz w roku. Wiadomo że dzień babci jest 21 stycznia, a dzień dziadka 22 stycznia. Pamiętajmy o nich że to są ich ważne dni w roku.


W tym roku trzeba złożyć im życzenia że nie możemy o nich zapomnieć żeby dziadkom nie zrobiło się przykro. Z dziadkami trzeba pamiętać by nie tylko złożyć im życzenia, również trzeba o nich myśleć.Wiadomo że dziadkowie mają emeryturę, a dni w których dziadkowie obchodzą swe święta wypadają że jako 21 stycznia jest dzień babci i 22 stycznia jest dzień dziadka że powinniśmy o nich pamiętać.

Jesteś na profilu Adrian Pawłow - stronie mieszkańca miasta Białystok. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.