Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMichał

Białystok

Czy Białostoczanin obroni tytuł "najszybszego zbójnika"

2015-01-22 12:37:50

Daniel Iwanowski z Białegostoku w ubiegłym roku został zwycięzcą Red Bull Bieg Zbójników. Czy w tym roku również tytuł zostanie obroniony ?

W sobotę, 24 stycznia 2015r., w Białce Tatrzańskiej rozegra się druga edycja Red Bull Bieg Zbójników. To zawody, które cechuje wyjątkowa zbójecka atmosfera oraz nietypowy format sportowy. Uczestnicy będą pokonywać stylem dowolnym ok. 12 kilometrową trasę z metą na Jankulakowskim Wierchu. Ramię w ramię staną zawodnicy, którzy już są zaprawieni w biegu na nartach, jak i ci, którzy dopiero stawiają pierwsze poważne kroki w dyscyplinie. Każdy jednak będzie mógł się poczuć, jak prawdziwy zbójnik! Biegacze na swoim szlaku natrafią na drobne przeszkody i nierówności terenu. Ubiegłoroczni uczestnicy, już przygotowują strategię na jak najszybsze pokonanie „zasadzek”:

„Podczas jednego z treningów poćwiczę wpinanie i wypinanie nart. W zeszłym roku biegnąc na nogach można było sprawnie pokonać drewniane kłody na tasie – a to pozwalało nadrobić kilka sekund”. – mówi o swoich planach Radosław Koszyk, który w debiutanckiej odsłonie zawodów zajął 16. miejsce.

Można się spodziewać zaciętej rywalizacji o każdy metr – na zwycięzców czekają bogate trofea! Obdarowani czekami wartościowymi oraz nagrodami rzeczowymi zostaną: 6 najszybszych kobiet i 6 najszybszych mężczyzn. Pierwsza osoba na mecie otrzyma dodatkowo trofeum zbójnika roku i odjedzie z Białki Tatrzańskiej skuterem!

Zawody otwarte są dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy ukończyli 16. rok życia i kochają biegówki. Aby wziąć udział należy zarejestrować się na stronie: www.redbullbiegzbojnikow.pl. Wczesna rejstracja to gwarancja dobrego miejsca na linii startu oraz niższej opłaty startowej. A zatem… jeśliś zbój, no to w bój!

Jesteś na profilu Michał - stronie mieszkańca miasta Białystok. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.