Dodaj zdjęcie profilowe

avatarutah

Wadowice

Białostockie tkaniny odzieżowe na targach mody Fast Textile

2015-01-26 13:17:26

Tkaniny z linii Casual prezentuje Andropol SA na pierwszych targach Fast Textile w Rzgowie koło Łodzi. Targi odbywają się w Ptak Fashion City, największym skupisku polskich producentów odzieży.

Targi mody odzieżowej Fast Textile to projekt zainicjowany podczas ubiegłorocznych Międzynarodowych Targów Mody Ptak Expo i odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na wydarzenie poświęcone tej tematyce. Celem przedsięwzięcia jest prezentacja nowych trendów w modzie odzieżowej – wzorów, kolorystyki, struktury tkanin, surowców oraz najnowszych technologii, wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym. W Rzgowie prezentują się krajowi i zagraniczni producenci, dystrybutorzy i importerzy tekstyliów, dodatków krawieckich i maszyn. To także szansa na promocję dla producentów odzieży, obuwia, dekoracji i wyposażenia wnętrz. Andropol prezentuje na targach swoją ofertę tkanin odzieżowych – Casual, produkowanych w Białostockiej Wykończalni Tkanin.
- To przede wszystkim tkaniny bawełniane z wykończeniem spieralnym przeznaczone na odzież weekendową – mówi Radosław Klinowski, dyrektor handlowy Andropol SA. – Od lat współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami branży odzieżowej zarówno w kraju, jak i za granicą, które doceniają jakość i solidność wykonania naszych naturalnych tkanin. Udział w pionierskich targach tekstylnych to nie tylko możliwość prezentacji tych tkanin, porównania się z konkurencją, ale też okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych.
Atutem tkanin odzieżowych Andropolu jest też różnorodność gramatur i zastosowanych splotów, a także bogactwo kolorów i wzorów drukarskich.
Styczniowe targi Fast Textile odwiedza blisko 150 tys. osób. Organizatorzy mają nadzieję, że docelowo targi w Rzgowie staną się najważniejszą imprezą tekstylną w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jesteś na profilu utah - stronie mieszkańca miasta Wadowice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.