Akademia malowania z Iguane i Ralston: dla amatorów i fachowców

2013-05-21 11:37:25

Jak prawidłowo dobrać farbę do podłoża, w jaki sposób przygotować się do malowania ścian, a wreszcie jak samodzielnie pomalować mieszkanie, aby uniknąć przykrej niespodzianki. Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się w dniach 22 – 23 maja, podczas dni otwartych z marką Ralston, organizowanych przez Galerię Wnętrz Iguane.

- Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich, którzy przygotowują się właśnie do remontu mieszkań i domów. Wiosna i lato to przecież idealny czas na tego typu prace. Może więc warto przedtem zasięgnąć opinii specjalistów, aby nie popełniać kosztownych i frustrujących błędów – mówi Paweł Kwaśniewski z Iguane, wyłączny dystrybutor produktów tej marki w Białymstoku.

Warto zaznaczyć, że dni otwarte skierowane są również do profesjonalistów. Organizatorzy zapraszają do udziału w szczególności architektów i wykonawców.

W programie zaplanowano prezentacje farb dedykowanych do różnych typów podłoża. Dodatkowo, każdy będzie mógł spróbować swoich sił pod okiem fachowców i przetestować poszczególne produkty. Na zainteresowanych będą czekali specjaliści Ralstona, którzy doradzą wybór optymalnych rozwiązań i podpowiedzą co zrobić, aby efektem własnoręcznego malowania mieszkania było coś więcej, niż tylko satysfakcja z samodzielnej pracy, lecz również cieszący oko domowników nowy kolor ścian.

Dni Otwarte z Ralston. Galeria Wnętrz Iguane: 22 – 23 maja, ul. Ciesielska 2, plac przed sklepem. Godziny 10 – 17. Wstęp wolny.

Jesteś na profilu Janusz Mroczkowski - stronie mieszkańca miasta Białystok. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.