Wypadek śmiertelny w miejscowości Zwierki pod Białymstokiem. Ford focus wypadł z zakrętu i uderzył w dom. Dwie osoby zginęły, ranna jest osoba mieszkająca w budynku.

Do wypadku doszło o godz. 2.55. Ford focus jadąc od strony Białegostoku na zakręcie DK 19 w miejscowości Zwierki wypadł z drogi i uderzył w dom.

Na miejscu zginęły podróżujące fordem dwie osoby w wieku około 30-40 lat. Ucierpiał także 47-letni mężczyzna zamieszkujący dom. Ranny trafił do szpitala.Policja ustaliła już tożsamość kierowcy forda focusa. To 27-letni mieszkaniec okolic Białegostoku. Trwa ustalanie tożsamości pasażera. Stan kierowcy będzie badany na podstawie próbek krwi.

Śmiertelne potrącenie na skrzyżowaniu Wierzbowej z Tuwima (wideo)

Po wypadku DK 19 była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej, łącznie 18 strażaków. Przyjechało pogotowie ratunkowe, policja i dyżurny prokurator. Ostatni zastęp strażaków wrócił do jednostki przed godziną 6 rano.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!