Zenek Energy Drink Zenek Energy Drink

Zenek Energy Drink - napój sygnowany przez Zenka Martyniuka (© mat.promocyjne)

Zenek Energy Drink! Niezwykła nowość na rynku napojów energetycznych. Napój sygnowany jest wizerunkiem Zenka Martyniuka - Króla Disco Polo!

Na rynku debiutuje właśnie napój energetyzujący ZENEK ENERGY DRINK sygnowany wizerunkiem Zenona Martyniuka. Internet aż huczy. O napoju piszą przeróżne portale zawiązane z nie tylko z muzyką czy rozrywką ale też biznesem czy polityką.

Martyniuk i Rodowicz hitem Sylwestra! Nie widziałeś? Zobacz teraz [VIDEO]

Zenek Energy Drink!Jak czytamy na oficjalnej stronie produktu, napój zawiera podwyższoną zawartość kofeiny do 50 mg/100 ml, taurynę oraz witaminy z grupy B. Uwaga! Nie można go łączyć z alkoholem.

Zenek Energy Drink. Nowy napój energetyczny reklamowany przez króla disco polo

Napój energetyzujący „ZENEK ENERGY DRINK” sygnowany wizerunkiem Zenona Martyniuka produkuje firma Just Food Polska.

O Zenku Martyniuku, liderze zespołu Akcent w ostatnich tygodniach jest głośno. Najpierw był gwiazdą Sylwestra z TVP 2. Ostatnio wystąpił również w programie "Jaka to melodia".

Zenek Martyniuk w "Jaka to melodia". Zespół Akcent podbija TVPZOBACZ TEŻ:

Czytaj także

  Komentarze (4)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  MJ (gość)

  Panie Zenonie .... Proszę proszę błagam niech Pan nie robi tych głupich reklam. W/g mnie to psuje Pański wizerunek.

  Tomasz (gość)

  Dno i wodorosty. Teraz mieszkańcy stolicy Podlasia o bardziej wyszukanych gustach muzycznych będą mieli jeszcze energy drink dla bardziej wyszukanego podniebienia...