(© Polska Press)

Tego spotkania fani Zenka Martyniuka i muzyki disco polo przegapić nie mogą! 5 października w Atrium Biała spotkanie autorskie z Zenonem Martyniukiem.

Od lipca br., odkąd ukazała się autobiografia muzyka, fani mogą nie tylko go słuchać, ale także i czytać. W książce „Życie to są chwile” znajdziesz nigdzie wcześniej niepublikowane szczegóły z życia króla disco i przekonasz się, co przyświecało mu w drodze do ogromnej kariery muzycznej. Książka jest oparta na wywiadach, przeprowadzonych z Martyniukiem przez dziennikarkę, Martynę Rokitę.

A teraz przyszła pora na spotkanie z fanami i podpisywanie książki „Życie to są chwile” - zachęcają organizatorzy.

TU KLIKNIJ I ZOBACZ: Jack Sparrow Pub & Restauracja. Byliśmy na uroczystym otwarciu [ZDJĘCIA]

W trakcie spotkania, które poprowadzi autorka książki - Martyna Rokita, przeczytane zostaną fragmenty biografii, będzie możliwość zadania pytań czy zrobienia sobie wspólnego zdjęcia i zdobycia autografu.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 na środkowej rotundzie w Atrium Biała. Wstęp bezpłatny.

Zenek Martyniuk ponownie będzie gwiazdą "Sylwestra z dwójką"


QUIZ. Przeboje Disco Polo. Nikt nie słucha, wszyscy znają. Przekonamy się?


Wiadomości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

antyfan (gość)

Polski "Krul" disco ze słomą w butach z białoruskiej(!) wsi. Faktycznie krul wszelkiego rodzaju prostaków i tałatajstwa i na tego typu ludziach zbija kasę i to dzięki nim osiągnął swój "sukces". Podniecają się nim, piszą jakieś bazgroły na murach i malują go jakby faktycznie był kimś i czemuś się przysłużył. Przecież to jakaś śmieszna mania! Ciekawostką jest, że swoją słynną piosenkę podpierdolił jakimś cyganom. Ciekawe czy w swojej książeczce będzie o tym wzmianka?

ubawiona (gość)

Śmietnikowa muzyka dla motłochu i ich guru - lokalny burak śpiewający do kotleta w miejscowej tancbudzie.