Na prostym odcinku drogi relacji Kolno – Mały Płock doszło do zderzenia dwóch opli. Po wypadku dwie osoby ranne trafiły do szpitala.

Dyżurny kolneńskiej Policji otrzymał informacje o zderzeniu dwóch opli na trasie relacji Kolno – Mały Płock w pobliżu miejscowości Borkowo. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 23-letni mieszkaniec Warszawy jechał oplem z podczepiona lawetą, na której był jacht. Najprawdopodobniej poruszał się zbyt szybko i stracił panowanie nad pojazdem.

Polski TIR uderzył w litewski autokar [zdjęcia]Laweta zjechała kołami na pobocze zarzucając opla na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka drugim oplem. W wyniku zderzenia jego kierowca i pasażerka z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Wszyscy pasażerowie i kierowca z opla przewożącego na lawecie jacht nie doznali żadnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Pijana matka z dzieckiem na libacji alkoholowejŹródło: oficer prasowy KPP w KolnieWięcej wiadomości kryminalnych znajdziesz w Podlaskiej Kronice PolicyjnejKomentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!