Białostockie artystki związane w przeszłości z rozproszonym obecnie środowiskiem Polskiego Związku Artystów Plastyków Okręgu Białostockiego pokażą swoje prace na wystawie „One”. Wernisaż 17 września.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na wystawie zostanie zaprezentowana twórczość z ostatnich pięciu lat, czyli od 2005 roku, kiedy nastąpiła likwidacja Galerii ZPAP Marszand. Swoje prace wystawią: Dorota Łabanowska, Beata Wasilewicz, Wiktoria Tołłoczko – Tur, Zofia Dembińska, Barbara Marks – Kapuścińska, Irena Musielak, Alicja Chorociej, Irena Lisiewicz, Izabela Marcjan, Elena Dąbrowska. Kuratorem wystawy jest Marta Pietruszko.

Wernisaż o godz. 17. Wystawa będzie czynna do końca października. Można ją oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele w godz. 10-17 (w soboty galeria jest nieczynna). Ceny biletów – 2,5 zł (ulgowy), 5 zł (normalny), w niedzielę wstęp wolny.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!