Styczeń to miesiąc wizyty duszpasterskiej. Zobacz, jak komentują ją polscy internauci.

Podstawowym celem kolędy jest wspólna modlitwa, poświęcenie domu oraz błogosławieństwo dla rodziny na cały rok. Jak to widzą użytkownicy sieci? Zobaczcie.

Memy

Komentarze (16)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

z grubej rury (gość)

Wiecie jaki jest najwyższy stopień bolszewickiej hipokryzji? Walczyć z wiarą, zabić księdza i "pochować się z księdzem", w nadziei na zmartwychwstanie.

krzyś (gość)

Pod rozwagę wszystkich, którzy opluwają wiarę katolicką - jeżeli jutro w wypadku zginie najbliższa Ci osoba, to poprosisz proboszcza o modły i pogrzeb w obrządku katolickim, czy ciało spalisz w kotłowni i prochy rozsypiesz w lesie..?

stary zgred (gość)

Ja tam z każdym porozmawiam, a nawet ugoszczę, I I sekretarza i księdza - każdy ma coś do powiedzenia. A tych "nie-watykańskich" agentów z zachodu i ze wschodu, południa i północy, też pozdrawiam. Podziwiam, że czas marnują na tych forach za frajer. Polacy nie taką propagandę przerabiali, by się na ten numer dać nabierać. Wreszcie te wasze sprzedajne, obraźliwe komentarze wrócą do was z nawiązką, jak sponsorowi wasze usługi przestaną się opłacać. Jesteście już monotematyczni jak orkiestra jurasa.

bożka (gość)

Nie przyjmuję kolędy od kilku lat .O czym mam z klechą rozmawiać ? A co do poświęcenia mieszkania to już przerabialiśmy ten temat .To nie średnowiecze ,aby płaszczyć się przed klechami . Boga mam w sercu . Kler to biznes .

Gość który nie wstydzi się Jezusa. (gość) (Chris)

Serce się .ściska czytając bo nieznajomość Pisma Św.pobudza do pisania bzdur.Wielu ludzi szkaluje i szydzi z wiary i obrządków katolickich a potem idzie do kościoła,przyjmuje kapłana po kolędzie a jak nieszczęście czy choroba to do księdza.Taka jest prawda i tu jest prawdziwa obłuda.

Gość (gość)

Obłuda Polaków właśnie taka jest! Mają księdza w d... ale boją się powiedzieć to wprost bo co będzie a g... będzie a jak już to zysk w postaci kasy jaka zostanie na chleb :)

SŁOŃCE WADOWIC (gość) (ASAN)

To nie jest"dowciapne" taka jest w większości PRAWDA o tej INWIGILACJI SPOŁECZEŃSTWA przez agentów obcego WROGIEGO państwa!

już niekatolik (gość)

Samo drwienie z kolędy nie jest bohaterstwem, ale niewątpliwie świadczy o postępie Polaków w kwestii spojrzenia na religię. Realnym działaniem przeciw uciskowi kleru, jest wystąpienie z Krk na podstawie oświadczenia woli. Do dzieła Rodacy!

NOREK (gość)

A JA MYSLĘ ZE PODSTWOWYM CELEM JEST INWIGILACJA SPOŁECZENSTWA CO MOZNA OD NIEGO JESZCZE WYDUSIĆ DLA OBCEGO PANSTWA watykayu i jeszcze cos dla siebie czyli polskiego kleru w służbie mamony