Wesele Daniela Martyniuka. Syn Zenka Martyniuka miał huczne wesele. Zobacz, jakie jedzenie było na stołach [ZDJĘCIA]

Za nami jedno z najgorętszych wydarzeń towarzyskich w naszym regionie. 6 października miał miejsce ślub i wesele syna Zenka Martyniuka, gwiazdy disco polo. Huczne wesele Daniela Martyniuka odbyło się w restauracji "Lipowy Most". Zobaczcie, jakie jedzenie było serwowane gościom.

Ogromne wrażenia na gościach wywarły stoły, które aż uginały się pod wyrafinowanymi i przystawkami i deserami. Oddzielny stół zajmowała fontanna czekolady. A królowała dziczyzna, można jej było spróbować w specjalnym bufecie, ozdobionym jesiennymi liśćmi. Na talerzach nie zabrakło też faszerowanego szczupaka w dodatkach oraz najprzeróżniejszych przekąsek.

Daniel Martyniuk wziął za żonę Ewelinę Golczyńską. Para zrobiła furorę już na wejściu [ZDJĘCIA]

Ślub syna Zenka Martyniuka. Daniel Martyniuk wziął ślub z Eweliną. Mamy zdjęcia z uroczystości [ZDJĘCIA]

Ślub Daniela Martyniuka. Wesele syna Zenka Martyniuka odbyło się w Lipowym Moście 06.10.2018 [ZDJĘCIA]

Ślub syna Zenka Martyniuka. Wesele Daniela Martyniuka. Zobacz wideo:

Wideo

og, krk

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

11.01.2019, 19:07

Bardzo ładne stoły i Na pewno Super Jedzenie .. bo przecież rodzice młodej mają hodowlę drobiu! Oj to jedzenia było dużoooooo .szkoda że mnie tam nie było !

19.10.2018, 19:12

jedzenie jak na prawie każdym weselu -dziczyzna juz teraz gości często, pasztety , rolady z drobiu , ciasta- tez normalne -rurki, babeczki, pączki, sernik, sękacz, rolada makowa, marcinek cóż to takiego , nie widzę potrzeby zachwytu

15.10.2018, 09:27

a czy Daniel zrobił zdrową kac kupę po weselu?

10.10.2018, 01:15

zygac sie chce o tym weselu. kazdy robi na miare swoich mozliwosci.Najwazniejsze jak dlugo tak beda szczesliwi,przyslowie mowi "z duzego huku nie ma co wziasc w ruku, czli w reke " Pozyjemy zobaczymy .Zycze im wszystkiego najlepszego oby wsolnie doczekali zlotych godow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

09.10.2018, 17:15

O rozwodzie tez tak hucznie bedzie?

09.10.2018, 16:24

a przepraszam kogo to może interesować?

09.10.2018, 15:02

Co znaczy być w partii przewodniej. jest głosno !!!!!!!

09.10.2018, 14:32

czy w Kurier nie ma o czym pisać

09.10.2018, 14:05

Poproszę o fotoreportaż z nocy poślubnej.

09.10.2018, 13:07

I cóż w tym nadzwyczajnego. Kilka tygodni temu byłam na weselu gdzie stoły uginały się od jedzenia (przystawek i mięsiwa jakiego chcesz),ciast alkoholu i nikt z tego nie robi sensacji. Tego wszystkiego po weselu zostało jeszcze na kilka dni. Goście wyglądali równie elegancko, a może
i lepiej.
Na zdjęciach u Zenka widać jedynie galaretę, wędliny i faszerowanego szczupaka, który jest normą na wielu imprezach. No i co z tego. Tyle, że Zenek zapłacił więcej, bo sobie tego życzył. Przestańcie wiec robić z tego wielkie wydarzenie towarzyskie, bo to śmieszne.
Na koniec wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia nowożeńcom.

09.10.2018, 12:57

Czekam na info jaka była kupa po weselnym jedzeniu