Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt rozporządzenia, który dotyczy między innymi dróg ekspresowych w Podlaskiem. Zobacz, główne założenia projektu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Z projektu wynika, że słynna Via Baltika będzie przebiegać przez Łomżę i Ełk. Oznacza, to że białostoczanie mogą już zapomnieć o tej prestiżowej inwestycji. Na pocieszenie jednak dostaniemy wyremontowane S19 i S8.

Ta pierwsza zostanie drogą ekspresową od Kuźnicy Białostockiej aż do Lublina. Ósemka również będzie drogą ekspresową z Warszawy do Choroszczy. O projekcie poinformowali na specjalnej konferencji prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski, wojewoda Maciej Żywno, marszałek województwa Jarosław Dworzański, a także podlaski parlamentarzysta - poseł na Sejm Robert Tyszkiewicz. Niestety, nie wiadomo kiedy projekt wejdzie w życie i kiedy dokładnie nowe drogi ekspresowe zobaczymy na oczy.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!