Twój pies boi się fajerwerków? Te rady mogą mu pomóc!

DW

Twój pies boi się wystrzałów? Sylwester, odpusty i imprezy miejskie są dla niego koszmarem? Istnieją sposoby, które mogą zminimalizować stres. Sprawdź, które z nich najbardziej odpowiadają potrzebom twojego pupila!

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.01.2019, 13:56

Po co to całe zamieszanie z kupą. Podobno jak wdepniesz w kupę to masz szczęście. W związku z powyższym, życzę Wszystkim wielu kup na chodnikach, ulicach i skwerach. Pozdrawiam.

31.12.2018, 17:17

A o małych niemowlakach to nikt nie napisał że się będą bały petard ,tylko o tych kejtrach co sikają na wyrko panci .Taka to lepiej psu da jeść niż mężowi .

31.12.2018, 10:32

nasz kundelek 4 lata nie sra na twardym czyt. asfalt kostka zawsze szuka krzaka kepki trawy tak nauczona od szczeniaka (6tyg)nawet w domu lata po sadzie co robi sie irytujące (suczka)szuka miejsca z miejsca na miejsce,co trwa troche czasu ale mam pewnosc ze wychodzac z domu nie znajde niespodzianki na podjezdzie czy chodniku w koło domu - po prostu psa trzeba nauczyc zachowania a nie miec jako maskotke i przytulanke na mieszkaniu a co do huku petard to tylko wina własciciela nasz psiak po prostu ignoruje huk od szczeniaka był próbowany do zainteresowania rozbłyskami i hukiem fajerwerków nie był nagradzany przytulany gdy sie bał a teraz zawinie sie w koło dwa razy na legowisku i patrzy na nas człowieków z pod zmruzonych oczu i sie mysli co wy w tych fajerwerkach widzicie tylko wywalona kasa a takie fajne psie przysmaki w sklepach

30.12.2018, 23:20

Fajerwerki i petardy to już epoka kamienia łupanego.

30.12.2018, 14:20

Mało konstruktywne komentarze A co niektórym przydał by się psychiatria, jeśli ktoś wychodzi z psem A jego pies się zesra to właściciel ma obowiązek sprzątać po psie i nie wiem gdzie chodzą luzem psy chyba na wioskach.

29.12.2018, 23:41

wreszcie psów nie będzie na ulicach.Raz w roku porządek

29.12.2018, 21:47

do anonim masz racje kupuja buty z zachodu bez dezynfekcji i krutkie supdniczki a nie wiedza kto w to s,,,,,ale pani psy sraly a gdzie ona kiedys sr,,,, bo lata w laczkach jak dziadki kiedys sly do kosciola na boso potem zakladali buty

29.12.2018, 18:24

Paniusie na obcasach z torebką Prada ale zapier....autobusem i przypina się do guwien psów może mieszkasz w gównianej dzielnicy ale popylasz z laczka na pks po błocie i mylisz to z gównem psa.Były psy srały i nikkomu to nie przeszkadzało teraz wielka inteligencja szpagatowa szuka dziury w całym ,napiszcie do śmieciarzy oni biorą kasę potężną to niech sprzątają. Rozumiem petardy świetlowe nie dają huków ,ale wy debile ,bieda i nędza to tylko hukowe .bo na inne was nie stac .

29.12.2018, 12:59

Bardzo nie lubię fajerwerków,dla mnie totalna bzdura i też nie lubiłam jak byłam dzieckiem, każdy jest inny...żałosna dyskusja, a zasrane chodniki to znowu wina człowieka, jak wszystko co złe na tym świecie, niestety...

29.12.2018, 11:52

nikt po gównach na wsi nie chodzi chyba że włocławskie pawiany [panie od krów i piesków
zresztą miasto nasze było i będzie zasrane [ chyba że ludzie i ta lewacka władza się zmieni ] tak nam dopomórz Bóg

29.12.2018, 11:09

Żal czytać te komentarze.

29.12.2018, 10:04

A jak psy srają cały rok gdzie popadnie i muszę znosić te gówna to wtedy jest dobrze jak pies ujada całą noc to też jest dobrze a tu nagle fajerwerki mu przeszkadzają widzę zwierzęta mają większe prawa niż ludzie

29.12.2018, 09:53

Kiedyś było lepiej. Nawet psy były inne, bo się nie bały. Np nasz Maksu nawet lubi wybuchy. Kiedyś mąż dla żartu wrzucił mu petardę do budy. Maks akurat był obok budy i jak wybuchnęło!!! :)))))) Pies skakał, szczekał, biegał i piszczał z radości. Tak mu się podobało. Dlatego uważam, że w Sylwestra wolno szczelać. Zwierzęta też to lubią. :))))))))))))

29.12.2018, 08:27

Ludziom ze wsi kupa na chodniku nie przeszkadza,jak w nia wdepna,to poczuja sie troche jak u siebie na wsi.

29.12.2018, 08:16

Apeluje do Policji i Strazy MIejskiej,zeby przeprowadzili akcje ,wylapywania i surowego karania wlascicieli psow,ktorzy nie sprzataja po swoich zwieretach.

29.12.2018, 08:01

Ludzie dajcie spokój raz w roku jest taki dzień kiedy człowiek puszcza Fajerwerki,
przez Lato nie raz zdarza się że jest burza i grzmoty i pies czy kot też się boi sam mam psa i kota ale Puszczanie Fajerwerki na powitanie to tradycja i bez nich to taka lipa trochę ale piesku się nic nie stanie mam już drugiego psa który ma już swoje lata i przeżył już nie jedne fajerwerki, burze, czy silne wiatry.

29.12.2018, 07:52

Ola,kupie nie petarde,a takie duze sztuczne ognie,lepszy efekt.Umiem sie z nimi obchodzic,wiec nie MARTWCIE SIE,bedzie kupa huku i swiatla a mi nic sie nie stanie,swietujmy ten nowy rok.

29.12.2018, 07:50

Inna,ale wymyslilas,a powiedz,jak ktos wyrzuca do lasu smieci,opony,todostaje mandat,czy nie?I czego jest wiecej,opon w lesie czy psich kup w miescie?Skoro kupe rozpusci deszcz,to niech sraja pod twoim domem,pod oknem i czekaj na deszcz.

29.12.2018, 07:46

Mam nadzieję że Ci ta petarda w pysk wystrzeli imbecylu :)

29.12.2018, 07:35

Okropni ludzie co Wy tu piszecie? Przeszkadza Wam psia kupa, a worki plastikowe, opony, gruz, butelki i inne śmieci wyrzucane wszędzie gdzie popadnie to nie? Psią kupę rozpuści deszcz, plastik jest wieczny. To jest problem. I tu nakeżą się mandaty. Jak idziesz „ człowieku” chodnikiem to raczej nie wdepniesz w psią kupę. Myślisz, że strzelanie to tylko psy denerwuje? A ptaki, dzikie zwierzęta? Dziwi taka arogancja. Tradycja fajerwerków, jaka tradycja? To dopiero 20 lat jak strzela się w Polsce. Zanim coś napiszesz zastanów się. Bez zwierząt i niszcząc przytodę człowiek nie przeżyje.

29.12.2018, 04:08

6

29.12.2018, 00:32

srają szczają człowiek po gównach łazi jak zwrócisz uwagę to dostaniesz opierdol [ a teraz lituj się bo pieski się stresują to paranoja

29.12.2018, 00:00

HA pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!

28.12.2018, 23:03

I widze, ze te złośliwe komentarze to pisze ta sama osoba. Anonimowy nie jesteś drogi Panie od petard.

28.12.2018, 23:02

Na głupotę nie ma rady i widzę, że dyskusja nie ma sensu. A Ty "co bedziesz strzelal", to uważaj na siebie. Petardy mogą urwać ręce i życzę Ci więcej rozumu na ten nowy rok bo mądrością i kultura osobista to nie grzeszysz.