„Kaziu, zakochaj się”, „Bo we mnie jest seks”, „Jeżeli kochać, to nie indywidualnie”, „Addio pomidory”, „Na całych jeziorach ty”, „Z kim tak Ci będzie ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
„Kaziu, zakochaj się”, „Bo we mnie jest seks”, „Jeżeli kochać, to nie indywidualnie”, „Addio pomidory”, „Na całych jeziorach ty”, „Z kim tak Ci będzie źle, jak ze mną?”, „Piosenka jest dobra na wszystko” – m.in. tych piosenek Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego będzie można posłuchać w Esperanto Cafe przy Rynku Kościuszki.

Wykona je Kwartet Dworski w składzie: Piotr Przydworski – skrzypce, Piotr Krakowiak – skrzypce, Michał Członka – altówka, Ewa Misiewicz – wiolonczela i Agnieszka Skarżyńska – śpiew. W programie również „Melodyjki I, II, III na kwartet smyczkowy” A.M. Przydworskiej.

Koncert będzie kolejnym z cyklu kameralnych recitali Letnie Divertimento organizowanych we współpracy z Operą i Filharmonią Podlaską.

Początek o godz. 15. Wstęp wolny.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!