Przed nami Białostocki Konwent Tatuażu - Białystok Tattoo 8-9.04.2017! W drugi weekend kwietnia artyści sztuki tatuażu swoje umiejętności będą prezentowali na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej w Białymstoku. Mamy dla Was niespodziankę! Organizator przygotował nie lada gratkę. Pochwalcie się swoim tatuażem! Ślijcie zdjęcia swoich tatuaży. Właściciel najlepszego obrazku na ciele zdobędzie voucher na kolejny tatuaż! Szczegóły poniżej. Białystok Nasze Miasto jest patronem medialnym wydarzenia Białostocki Konwent Tatuażu - Białystok Tattoo.

To będzie wyjątkowe wydarzenie - w sobotę i niedzielę (8-9.04), w godz. 10- 20 artyści z Polski i z zagranicy (m.in. z Warszawy, Gliwic, Kielc, Zamościa, Starogardu Szczecińskiego, Ełku, Łomży, a nawet z Edynburga, Sheffield, Grodna) przyjadą do Białegostoku i zaprezentują sztukę tatuażu w najlepszej odsłonie. Na imprezę na stadionie będzie wstęp wolny, jednak jeżeli ktoś chciałby skorzystać z usług tatuatorów, trzeba wcześniej zapisać się do nich sesję.

Co przez dwa dni wydarzy się na Białostockim Konwencie Tatuażu na stadionie? W sobotę (8.04), w godz. 17-19 oraz w niedzielę (9.04), w godz. 16-18.30 odbędą się konkursy na najlepsze tatuaże.
Sobota (8.04), kategorie:
1. Tatuaż mały kolorowy do formatu a5
2. Tatuaż patriotyczny
3. Zwierzęta
4. Tatuaż pierwszego dnia
Niedziela (9.04), kategorie:
1.Tatuaż duży kolorowy od formatu a5
2. Postać animowana
3. Twarze
4. Tatuaż drugiego dnia
5. Tatuaż autorski

W sobotę, na godzinę 12 został zaplanowany pokaz piercingu w wykonaniu Conora Piotra Adamskiego z warszawskiego CrM Bodymodifications.

Zaś w sobotę wieczorem, podczas After Party w The Boulevard Club, odbędą się wybory miss Białystok Tattoo. Na najpiękniejszą czeka sesja zdjęciowa, vouchery do SPA i gabinetu stomatologicznego.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, na Białystok Tattoo pojawi się też Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady, która pomaga zwierzakom na naszym terenie. Będzie można zobaczyć zdjęcia psów i kotów, które szukają domów, dowiedzieć się na czym polegają adopcje oraz wspomóc ich finansowo - wrzucając grosik do puszki.
Więcej szczegółów na stronie https://www.facebook.com/BialystokTattoo/

Jacy twórcy tatuaży przybędą na białostocki stadion? To m.in. GROOD Ink TATTOO-Studio Tatuażu, Studio Tatuażu Luni Tattoo Ełk, Morbid Pain tattoo.Proceder Art, Conor Piotr Adamski, czy studio Shadow Tattoo & Piercing z Białegostoku.

I to właśnie to ostatnie studio jest fundatorem fantastycznej nagrody - oczywiście tatuażu.

Jak ją zdobyć?


Od 22 marca do 4 kwietnia ślijcie zdjęcia swoich tatuaży, które zdobią Wasze ciało - na adres bialystok@naszemiasto.pl
To oczywiste, że musicie mieć skończone 18 lat, a w mailu musicie dołączyć zgodę na publikację zdjęć na stronie bialystok.naszemiasto.pl.
To wklejcie do maila i uzupełnijcie:
[Miejscowość, data
ZEZWOLENIE NA PUBLIKACJĘ TATUAŻU I WIZERUNKU
Ja (imię i nazwisko) ur. (data i miejsce urodzenia) legitymujący się dokumentem (wpisać rodzaj, serie i numer dokumentu) wyrażam zgodę na publikację mojego tatuażu na stronie bialystok.naszemiasto.p
(podpis osoby wyrażającej zgodę)]


Na zdjęciu musi być widoczny tatuaż, nie osoba!
Ślijcie zdjęcia jednego lub dwóch tatuaży, które są na Waszym ciele. Zdjęcia muszą być w dobrej rozdzielczości.
Zamieścimy je wszystkie na stronie bialystok.naszemiasto.pl
Podpiszcie się i podajcie nr telefonu!

5 kwietnia jury (szczegóły w regulaminie) obejrzy wszystkie nadesłane przez Was zdjęcia i wybierze najlepszy tatuaż. Zwycięzca - właściciel wyróżnionego tatuażu w nagrodę otrzyma możliwość zrobienia gratisowego tatuażu. Fundatorem nagrody jest studio Shadow Tattoo & Piercing z Białegostoku.

TU KLIKNIJ I ZOBACZ REGULAMIN!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!