Targi mieszkaniowe Porannego: aktualne oferty deweloperów

redakcja

Mieszkania, domy i propozycje gotowych projektów domów dla inwestorów z działką. To wszystko czeka na odwiedzających Targi Mieszkaniowe Porannego. Ponadto będzie można skorzystać z profesjonalnego doradztwa finansowego na temat kredytów hipotecznych.
Kompleksową ofertę mieszkań i domów na sprzedaż będzie można poznać podczas dwóch dni Porannego Targów Mieszkaniowych. Specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania odwiedzających, doradzą w kwestiach technicznych i finansowych. Targi to również idealny czas na negocjacje cenowe z deweloperami. Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie.
 Wojciech Wojtkielewicz

Kupno mieszkania lub domu to ogromny wydatek. Dlatego ta decyzja musi być dobrze przemyślana. Należy przyjrzeć się różnym ofertom, sprawdzić ich parametry, przeanalizować i porównać, by wybrać optymalną dla siebie. Taka okazja będzie już w ten weekend na Targach Mieszkaniowych Porannego.

Polecamy poradnik: Jak zdobyć wkład własny na zakup mieszkania

Swoje propozycje podczas targów mieszkaniowych przedstawi wiele firm. Będą wśród nich:

Mark-Bud

Firma będzie promowała mieszkania do sprzedaży przy ulicy Mławskiej. Znajduje się tu pięciokondygnacyjny budynek, a w nim 51 mieszkań, siedem lokali usługowych i garaż podziemny z miejscami parkingowymi. Budynek jest na ukończeniu, zostanie oddany w październiku.

Warto się pospieszyć ze sprawdzeniem tej oferty, bo lokale cieszą się dużym zainteresowaniem. Ceny wynoszą tu 5-5,2 tys. zł za metr. Zostały jeszcze mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni 56-59 metrów.

Eko-System

W tej firmie czekają obecnie dwie świetne lokalizacje. Apartamenty Wiejska oferują trzypokojowe mieszkania od 50 do 58 metrów. Cena metra rozpoczyna się od 4,95 tys. zł, przy czym podczas dni otwartych będą rabaty. Znaleźć tu też można lokale usługowe. W budynku są miejsca garażowe w promocyjnej cenie 15 tys. zł.

Natomiast na Eko-osiedlu przy ulicy Puchalskiego na nabywców czekają domy w zabudowie bliźniaczej z garażami w cenie 395 tys. zł. Mają pięć pokoi i trzy łazienki. Każdy klient ma możliwość indywidualnie z firmą deweloperską dokonać aranżacji wnętrz. Na tym samym osiedlu są również do kupienia mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 51 i 61 metrów. Ceny w promocji zaczynają się od 217 tys. zł. Są to mieszkania bezczynszowe.

Każde mieszkanie ma własny ogródek i zewnętrzne miejsce parkingowe. Wszystkie lokale są dwupoziomowe - na dole znajduje się część dzienna, na górze - część sypialniana z łazienką. W każdym lokalu jest możliwość zamontowania kominka.

Firma rozpoczyna również przy ul. Puchalskiego budowę kolejnych mieszkań o powierzchni 51, 58 i 61 metrów.

Fadbet

Ta firma daje klientom niepowtarzalną szansę, by zamieszkać w ścisłym centrum Białegostoku, czyli apartamentach przy ulicy Kijowskiej 7. Znajdujący się tu budynek ma bardzo atrakcyjną lokalizację oraz charakteryzuje się przestronnością i funkcjonalnością. Wyróżnia się również wysokim standardem wykończenia. Częściowo jest pięcio-, a częściowo sześciokondygnacyjny z parkingiem podziemnym i zjazdami z odrestaurowanej ul. Kijowskiej.

Do kupienia zostały jeszcze mieszkania trzy- i czteropokojowe. Cena wynosi od 5,5-5,8 tys. zł za metr, przy czym klient może liczyć na promocje i rabaty.

Asko

Na nasze Targi firma przygotowała specjalną cenę - 4,45 tys. zł na mieszkania przy ulicy Berlinga. Przy czym można skorzystać z pomocy w ramach programu MdM. Podczas Targów będą tu również trwały dni otwarte - to doskonała okazja do obejrzenia lokali na żywo.

Rozpoczęła się nowa inwestycja przy ulicy Rzemieślniczej. Na klientów czekają tu mieszkania od 25 do 75 metrów i garaż podziemny z miejscami postojowymi. Ceny wynoszą od 4,35 tys. zł do 4,7 tys. zł za metr kwadratowy.

Natomiast w październiku Asko rozpoczyna nową inwestycję przy ulicy Sowlańskiej. W budynku znajdą się mieszkania od kawalerek po czteropokojowe, liczące 37-70 metrów powierzchni. Do tego kupujący mogą liczyć na garaże i miejsca postojowe na zewnątrz oraz piwnice. Parter zajmą lokale usługowe. Ceny mieszkań zaczynają się tu od 4,1 tys. zł za metr, ale klient może także liczyć na dodatkowe negocjacje.

Kalter

Podczas Targów firma pokaże Konopnicką Resident – zostały tu jeszcze dwa mieszkania w podwyższonym standardzie. Ich cena to 5,75–6,1 tys. zł za metr kwadratowy. Parter budynku zajmują lokale usługowe.
Najnowsza inwestycja tego dewelopera przy ul. Skorupskiej ma być ukończona w IV kwartale przyszłego roku. Znajdują się tam mieszkania o powierzchni 40-88 metrów w cenach 5-5,5 tys. zł. W garażu podziemnym nie brakuje miejsc postojowych. Na miejscu czeka też osiem lokali usługowych i windy w budynku. Ogrodzony dziedziniec będzie dostępny tylko dla mieszkańców.

Szeliga

Firma oferuje w tej chwili mieszkania w budynku, znajdującym się przy ul. Boboli. Ich wielkość to 30-60 metrów kwadratowych, ceny zaczynają się od 3,9 tys. zł. Mieszczą się w budynku z windą i fragmentem własnego lasu. Teren jest ogrodzony, zamknięty dla osób postronnych.

Do kupienia są też jeszcze ostatnie mieszkania w budynku, położonym przy ul. I Armii Wojska Polskiego, wykończone pod klucz. Ich cena jest do negocjacji.

Bank BPH
Bank ma w swojej ofercie kredyty hipoteczne na atrakcyjnych warunkach, które można przeznaczyć na zakup lub budowę nieruchomości, sfinansowanie dowolnych celów czy spłatę innych zobowiązań finansowych. Przykładowo: kredytem mieszkaniowym sfinansować można do 80 proc. wartości nieruchomości.

W Banku BPH spłatę możesz rozłożyć nawet na 30 lat. A w razie potrzeby raz w roku można skorzystać z wakacji kredytowych, czyli przerwać spłatę rat kapitałowo-odsetkowych na jeden miesiąc. W przypadku narodzin lub adopcji dziecka mogą to być nawet trzy miesiące. Poza tym w trakcie spłaty kredytu można wnioskować o zmianę warunków umowy.

W ofercie banku znajdują się także konta osobiste, rachunki oszczędnościowe, lokaty i produkty inwestycyjne, kredyty gotówkowe, karty kredytowe, a także produkty kompleksowej obsługi finansowej przedsiębiorstw. Oferuje on także dostęp do bankowości internetowej oraz telefonicznej.

Danwood
Firma produkuje energooszczędne domy prefabrykowane w systemie drewnianej konstrukcji szkieletowej. Zdolność produkcyjna wynosi ponad 950 domów rocznie, co sprawia, iż jest to największy producent domów gotowych w Polsce. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 900 pracowników w swojej siedzibie w Bielsku Podlaskim oraz w przedstawicielstwach w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Austrii. Klienci mogą wybierać spośród ok. 100 gotowych projektów, a także modyfikować je zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami i gustem.

Polecamy: Wizyta w fabryce domów prefabrykowanych

Domy oferowane są w dwóch standardach wykończenia: deweloperskim i pod klucz. Jeśli klient woli zająć się wykończeniem wnętrza samodzielnie, firma może zakończyć pracę wcześniej lub oddać dom gotowy do zamieszkania.

Kombinat Budowlany

W szerokiej ofercie przedsiębiorstwa są obecnie m.in. mieszkania w budynku ul. Stalowej 5. To lokale o powierzchni od 33,86 do 66,53 metrów w cenie 4,46 tys. zł za metr. Istnieje możliwość zakupu garażu lub miejsca postojowego w garażu podziemnym. Piwnica jest w cenie mieszkania.

Kolejną inwestycją jest budynek przy ul. 42 Pułku Piechoty 131A. Znajdują się w nim mieszkania o powierzchni od 41,17 do 66,65 m. Ceny za metr wynoszą od 4,27 tys. zł do 4,42 tys. zł. Klient ma też możliwość zakupu garażu, a piwnica lub komórka lokatorska jest w cenie mieszkania.

Z kolei w budynku przy ul. Kawaleryjskiej 3 czekają mieszkania o powierzchni od 37,63 do 62,78 metrów. Ich ceny wynoszą od 5,25 tys. zł do 5,35 tys. zł za metr. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym, a piwnica lub komórka lokatorska jest w cenie mieszkania.

Z kolei przy ul. Zakątek firma buduje szeregówki o powierzchni od 128,24 do 135,85 metrów. Kosztują 450- 540 tys. zł.

Ponadto firma ma w ofercie mieszkania w innych budynkach: przy ul. 42 Pułku Piechoty, Ogrodowej, Krakowskiej, I Armii Wojska Polskiego, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego, Jagiellońskiej.

DQM

Od dwunastu lat firma zajmuje się budową domów jednorodzinnych. Zapewnia kompleksową obsługę indywidualnym klientom. Pracuje zgodnie z solidnymi zasadami sztuki budowlanej i profesjonalnie podchodzi do każdej inwestycji.

Doradza klientom jak zapewnić największą efektywność energetyczną budynku przy uwzględnieniu indywidualnych preferencji i możliwości budżetowych. Wspólnie z klientem planuje inwestycję, dokładnie omawiając każdy etap budowy.

R/S Investment

Akacjowe Ogrody to nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położona przy ul. Wojsk Ochrony Pogranicza.

Osiedle będzie składać się z domków w dwóch wariantach. Pierwszy liczy ok. 127 metrów powierzchni, drugi – ok. 150. Proponowane nieruchomości zachowują funkcjonalny podział na strefę dzienną i wypoczynkową. Firma umożliwia modyfikację projektów domów według potrzeb klienta.

Graf Bud
Na początku tego roku została oddana do użytku pierwsza inwestycja tej firmy. To budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem wielostanowiskowym przy ul. Żytniej 16 w Białymstoku. Ma cztery kondygnacje, dwie windy i mieści się w nim 21 mieszkań o powierzchni od 21 do 56 metrów. Do tego dochodzi pięć lokali usługowych na parterze o powierzchni od 32 do 115 metrów. Budynek charakteryzuje się atrakcyjną, podświetlaną wieczorami elewacją i stanowi idealne dopełnienie znajdującej się naprzeciw kamienicy przy ul. Czystej 14, wybudowanej w 2012 r. przez GRAF Pracownię Architektoniczno-Graficzną.

W 2015 roku zrealizowana też została przebudowa infrastruktury zewnętrznej, czyli ulicy Żytniej na odcinku od Czystej do Proletariackiej.

Obecnie Graf Bud jest w trakcie realizacji kolejnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami.

Bank Pekao

Swoje życiowe plany mieszkaniowe doskonale można zrealizować z kredytem mieszkaniowym banku Pekao. Łączy on w sobie atrakcyjne warunki cenowe z szybką decyzją kredytową. Klient może liczyć tu na uproszczoną wycenę nieruchomości w przypadku zaciągania kredytu do 300 tysięcy złotych.

Bank życzliwie podchodzi potem do klienta w trakcie spłaty kredytu, dając możliwość zawieszenia jego spłaty łącznie nawet do 12 miesięcy. Wtedy korzysta się z tzw. wakacji kredytowych.

Azbud

Ta firma ma obecnie w swojej ofercie m.in. nowy budynek przy ul. Dziesięciny 60. To kameralny obiekt o 12 apartamentach z oddzielnymi ogródkami i tarasami. Znajdują się tu mieszkania jedno- i dwupoziomowe w zabudowie szeregowej. Mają od dwóch do pięciu pokoi i powierzchnię od 48,73 do 89,81 metrów. Cały teren inwestycji jak i działki między mieszkaniami jest ogrodzony.

W Zaściankach przy ul. Marcina 17 znajduje się natomiast zespół niedrogich, dwukondygnacyjnych mieszkań w zabudowie szeregowej. Mają powierzchnię ok. 77 metrów. Każdy lokal ma na parterze wyjście do własnego ogrodu, natomiast na piętrze znajduje się balkon. Cały teren inwestycji, jak i działki między mieszkaniami, jest ogrodzony.

Z kolei przy ul. Zacisze planowana jest nowa inwestycja, niecałe 10 minut od centrum miasta. Na klientów czekają tu dwukondygnacyjne mieszkania w zabudowie szeregowej z własnymi ogródkami. Mają powierzchnię od 65 do 80 mkw.

Belveder Podlaski

Firma zaprasza do Apartamentów Branickiego - to najnowocześniejszy na Podlasiu budynek mieszkalny, położony u zbiegu ulic Orzeszkowej i Branickiego. Znajdują się w nim lokale mieszkalne od 40 do 50 metrów, apartamenty od 50 do 113 metrów oraz miejsca parkingowe. Budynek wyposażony jest w trzy cichobieżne windy oraz luksusowo wykończony hol wejściowy. Apartamenty położone na najwyższych kondygnacjach z rozległym widokiem na panoramę Białegostoku są alternatywą dla domów jednorodzinnych na obrzeżach miasta.

Natomiast "Dębowe Osiedle" to nowoczesny kompleks budynków jednorodzinnych o powierzchni od 79 do 124 metrów w zabudowie szeregowej. Usytuowane jest w jednym z najbardziej uroczych zakątków Białegostoku. Osiedle cechuje atrakcyjna architektura oraz wysoki standard wykończenia. A dlaczego dębowe? Bo każdy dom, będzie miał swoje szczęśliwe drzewko - dąb.

Yuniversal Podlaski

Obecnie firma proponuje kupno mieszkań m.in. w Rezydencji Piastowska przy ul. Sybiraków. To idealne miejsce dla osób ceniących zarówno ciszę, jak i łatwy dostęp do centrum. W ofercie Rezydencji Piastowskiej znajdują się mieszkania oraz lokale usługowe.

W ofercie firmy są też komfortowe lokale w centrum Białegostoku przy ul. Wesołej. Na nabywców czekają tu mieszkania o powierzchni 25–76 metrów oraz lokale usługowe o powierzchni 59–79 metrów. Miejsca postojowe i piwnice zlokalizowane są na poziomie -1.

Godna zainteresowania jest też inwestycja, położona w najbardziej pożądanej części Białegostoku - w pobliżu ulic Legionowej, Waszyngtona i Skłodowskiej. Jak również mieszkania w Dolinie Cisów. To ładne i bardzo nowoczesne osiedle położone w przyjaznej okolicy. Lokalizacja umożliwia swobodny dostęp do centrum Białegostoku, a kameralne otoczenie pozwala zapomnieć o pracy i zgiełku miasta. Inwestycja składa się z nowoczesnego kompleksu niewysokich budynków, powstałych z materiałów najwyższej jakości. W budynkach znajdują się windy, w podziemiach garaże, a w niektórych mieszkaniach także duże, zielone tarasy. Istnieje możliwość przystosowania mieszkań do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na chętnych czeka też osiedle domów jednorodzinnych w Sochoniach, 10 km od centrum Białegostoku. Klienci mogą tu liczyć na własną, liczącą ponad 1 tys. metrów ogrodzoną działkę oraz wspólny, zamknięty bramą i furtką, wewnętrzny utwardzony dojazd.

Sonata Park

Oferuje ona przy ul. Transportowej gotowe mieszkania w trzech budynkach: Etiudzie, Symfonii i Arii. Mieszkańcom zapewniono tu stały monitoring osiedla oraz nieograniczony dostęp do internetu. Sonata Park to pierwsze osiedle w Białymstoku, które posiada hotspoty, rozmieszczone na dziedzińcach.

W Etiudzie są jeszcze mieszkania ok. 56 metrów. W budynku Symfonii są mieszkania od 42 do 62 metrów. W Arii mają zbliżony metraż. Ich ceny kształtują się od 4,4 tys. zł do 4,8 tys. zł.

Do każdego mieszkania jest piwnica gratis. Miejsce postojowe w garażu podziemnym można kupić w atrakcyjnej cenie.

Bank Zachodni WBK

Kredyt hipoteczny tego banku z niską marżą pozwoli spełnić marzenia o własnym lokum.

Decyzję o jego przyznaniu klient może dostać nawet w 15 minut. Okres kredytowania wynosi do 30 lat, a zakres finansowania jest bardzo szeroki. Kredyt udzielany jest w złotych i euro, z zachowaniem spójności waluty dochodu z walutą kredytu. Maksymalna kwota kredytu mieszkaniowego w złotych wynosi do 90 proc., a w euro do 80 proc. wartości nieruchomości.

A specjalnie na nasze Targi bank zaoferuje klientom promocyjną prowizję, niższą niż zazwyczaj.

Beta Projekt

Firma oferuje segmenty o powierzchni 156 metrów kwadratowych na Osiedlu Szumiących Traw. Położone są w malowniczej okolicy we wsi Porosły. Ich ceny wynoszą od 405 tys. zł do 453 tys. zł, w zależności od powierzchni działek i usytuowania segmentów. Każdy dom ma samodzielny ogród. Inwestycję wyróżnia dbałość o każdy, najmniejszy nawet szczegół otoczenia.

Firma oferuje klientom m.in. elastyczny system płatności i możliwość negocjacji cen.

BirkBud

Firma zaprasza do zakupu mieszkań przy ul. Rzemieślniczej. Znajduje się tu dwupiętrowy budynek z windą i miejscami parkingowymi w podziemiu. A w nim mieszkania od 20 do 50 metrów w cenie 4,6-4,9 tys. zł za metr.
W Pogodnym Wzgórzu przy Alei JP II są jeszcze ostatnie mieszkania w okazyjnych cenach od 3, 99 tys. zł za metr - tylko teraz!

Do dyspozycji mieszkańców w 6-piętrowym budynku są dwie cichobieżne windy, dwa poziomy parkingów podziemnych oraz przestronne i elegancje hole. Z kolei Leśne Zacisze przy ul. Dziesięciny to kameralny kompleks ośmiu budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej w otoczeniu zieleni. Oferuje komfort domu w mieszkaniach o powierzchniach 45 i 55 metrów z indywidualnymi garażami i dużymi tarasami zielonymi. Ceny wynoszą od 4, 9 tys. zł za metr.

Przy ulicy Szlacheckiej w Zaściankach czekają natomiast atrakcyjne domki w zabudowie szeregowej o pow. 88 i 157 metrów. Każdy segment ma przynależną działkę oraz miejsce parkingowe. Ceny od 2,9 tys. zł do 3,9 tys. zł za metr.

Rutkowski

Wrocławska Park to wyjątkowa inwestycja. Znalazło się tu 56 unikalnych apartamentów o metrażu od 29,7 do 80,8 metrów. Dają przestrzeń do właściwego wypoczynku po ciężkim dniu w pracy.

Przykładem takiej przestrzeni jest mieszkanie o powierzchni 74,8 metrów z tarasem użytkowym 71,3 metrów i dodatkowym balkonem.

Dla klientów firma przygotowała vouchery imienne na zakup mieszkania. Kwota rabatu jest uzależniona od wielkości mieszkania, a szczegółów podczas Targów udzielą doradcy na stanowiskach 14 oraz 15.

Firma pokaże również obecne inwestycje poza Białymstokiem. To m.in. Nova Jeziorna II oraz Komfort House w Ełku, Masuria Park w Piszu oraz Olimpijskie Ogrody w Suwałkach.

Na stanowisku będzie możliwość porozmawiania z indywidualnym doradcą finansowym.

Jaz-Bud

Nowa Młynowa to nie tylko prestiżowa lokalizacja, ale przede wszystkim komfort mieszkania. Klient znajdzie tu niezwykle bogatą ofertę pod względem rozkładów i powierzchni. W tym budynku znajdują się mieszkania typu studio, dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe. Wielkość lokali wynosi od 22,39 do 98,16 metrów. To powoduje, że tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Wewnątrz patio, otoczonego przez dwa skrzydła budynku, znajdzie się nowoczesny plac zabaw dla dzieci, zapewniony jest całodobowy monitoring . W budynku zaprojektowano również komórki lokatorskie, dwupoziomowy garaż podziemny z miejscami parkingowymi oraz lokale usługowe. Na poziomie parteru od strony patio usytuowano zadaszone i wydzielone miejsca na rowery.

A w samym sercu miasta powstaje osiedle Nowe Bojary. Zainteresowani znajdą tu szeroką ofertę mieszkań o powierzchni od 28,09 do 81,13 metrów i zróżnicowanych układach. Nowe Bojary to wysoki standard wykończenia, nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały.

Z kolei przy ul. Dziesięciny można znaleźć 6-piętrowy budynek mieszkalny wraz z podziemnymi miejscami parkingowymi i garażami indywidualnymi. A w nim funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu, które pozwolą na dopasowanie powierzchni do indywidualnych potrzeb. System wentylacji zadba o dobry klimat we wnętrzach.

Obecnie pozostały do sprzedaży już ostatnie mieszkania o powierzchni od 27,08 do 48,08 metrów. Ponadto w budynku w części podziemnej znajdują się komórki lokatorskie oraz garaż z miejscami parkingowymi i garażami.

Śródmieście

W swojej ofercie ten deweloper ma obecnie Nową Słonimską. To dwupiętrowy budynek mieszkalny z usługami w parterze i garażem podziemnym oraz dwoma klatkami z windą, oczywiście przy ul. Słonimskiej. Klienci mogą tu liczyć na atrakcyjne powierzchnie mieszkań - od 30 do 60 metrów. Ich rozkłady są ciekawe i funkcjonalne. A rozbudowana infrastruktura popularnego osiedla Bojary umożliwi łatwy dostęp do wszelkich instytucji publicznych i lokalnych centrów handlowych. Ceny wynoszą od 4,6 tys. zł do 4,95 tys. zł za metr.

Natomiast przy Hetmańskiej zamieszkać można w dwupiętrowym bloku z garażem podziemnym na 40 miejsc parkingowych. Są tu cztery klatki, w których mieści się łącznie 35 mieszkań. Ich powierzchnie wynoszą od 33 do 78 metrów. Lokale wyposażone są w tarasy i balkony. Kupić je można za 4,7-4,95 tys. zł za metr. Termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2016 roku.

Rogowski Development

W sięgającym 15. piętra budynku LegioNova tej firmy czekają mieszkania 30-122 metrów, których ceny rozpoczynają się od 4,95 tys. zł. Stąd roztaczają się widoki na całe miasto.

Natomiast Zielone Dojlidy przy ul. Żubrów to inwestycja, składająca się z kameralnych, dwupiętrowych willi miejskich, w których zlokalizowano komfortowe czteropokojowe apartamenty. Jak również kamieniczki, położonej w głębi osiedla, w której znaleźć można wygodne mieszkania dwu- i trzypokojowe. Mają powierzchnie 30-80 metrów, a ceny rozpoczynają się od 4,35 tys. zł.

A na popularnym osiedlu Sybiraków graniczącym z osiedlem Piasta firma proponuje kompleks, stworzony dla osób, które chcą mieszkanie w mieście połączyć z codziennym obcowaniem z naturą. Z każdego mieszkania zapewniony jest przynajmniej boczny widok na tereny zielone. Nabywcy znajdą tu mieszkania od 41 do 88 metrów. Ceny startują z poziomu 4,35 tys. zł za metr.

W Apartamentach Tysiąclecia czekają lokale od 77 do 190 metrów. Firma oferuje tu apartamenty o wysokości zwiększonej do 2,7 m z obszernymi tarasami, balkonami i dużą ilością przeszkleń. Dzięki specjalnej konstrukcji (grube stropy i ściany nośne) apartamentowiec Tysiąclecia jest bardzo cichym budynkiem. Ceny zaczynają się od 4,35 tys. zł za metr.

Z kolei w Nowodworcach k. Białegostoku powstaje elegancka oaza spokoju, czyli zamknięte i strzeżone osiedle. Znajdujące się tu domy jednorodzinne wyróżniają się funkcjonalnymi projektami w stonowanej architekturze. Ich powierzchnie to 130-140 metrów, ceny rozpoczynają się od 340 tys. zł.

Wideo

polecane: "Bez Ściemy" o filmach akcji

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3