Taksówki w Białymstoku. Cennik, numery telefonów korporacji taksówkarskich

red

W Białymstoku jest już dostępna aplikacja Taxify - teraz pod nazwą Bolt. To nowość na białostockim taksówkarskim rynku. A my przedstawiamy korporacje taksówkarskie w Białymstoku - sprawdźcie cennik i numery telefonów!

Taksówki w Białymstoku

Białostoczanie często i chętnie korzystają z usług taksówkarskich.
Za ile pojedziemy taksówką w Białymstoku? Zobacz cennik taksówek w Białymstoku i numery telefonów. Zobacz w naszej galerii.

TU ZOBACZ:

Taxify w Białymstoku. Z Bacieczek do centrum za 10 zł!

 Mat. prasowe

Taxify w Białymstoku. Z Bacieczek do centrum za 10 zł!

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.03.2019, 19:15

Nie w każdej jest taka sama. Moja taxi jest najtańsza

09.03.2019, 18:10

W każdej korporacji stawka jest taka sama, tylko Cool podaje kwotę po rabacie. Zarzucanie, że Cool wprowadza w błąd jest kłamstwem.

09.03.2019, 18:08

Ciekawe ilu kierowców z tej niby korporacji ma działalność gospodarczą opłaca sobie ZUS ma samochód z badaniami do przewozu osób? Niech zgadne żaden, mam nadzieje że ITD się tym zajmie

09.03.2019, 08:43

10zl za przejazd z Bacieczek do Centrum. A gdzie paliwo,amortyzacja auta, ZUS... Powodzenia chyba że wszystko na nielegalu(paliwo że wschodu, praca na czarno bez działalności) i tak właśnie wspierać będą gospodarkę,ze na 500 będą potracać nam z wypłaty kolejne pieniądze:):((

09.03.2019, 08:40

Cool taxi jak zwykle podaje nie prawdziwe informacje na temat swoich usług. Brawo wy, kolejny raz próbujecie klientów wprowadzić w błąd ,ale wielu z nas już się przekonało co do Waszych usług i "najniższej"ceny dlatego wybieramy inne korporację. Poza tym, kultura wielu kierowców nie ma nic wspólnego z waszą nazwą. Pozdrawiam

09.03.2019, 08:36

Patrzę,że poranny promuje kolejny nielegalny twór jakmi jest Taxif. Spoko, po co wspierać lokalnych przedsiębiorców jak można promować "egzotyczne" pomysly, z których podatki ni jak trafią do budżetu panstwa. Wszystkie pieniądze przeznaczyć padną z kraju. Super ten lokalny patriotyzm!!! Brawo Poranny, ciekaw jestem jeszcze tego czy przy pierwszych kontrolach ITD, gdy posypią się kary dla młodych i nieświadomych "kierowców" będziecie chętnie nagłaśniać te sprawy skoro promujecie coś co wiąże się z dużym ryzykiem zarówno dla podróżujących jak i samych "kierowców", którzy nie do końca wiedzą w co się pchają.

08.03.2019, 11:46

W Cooltura taxi jest 2,40 zł za kilometr, cena 2,16 zł jest po rabacie.

07.03.2019, 21:10

A nielatwiej bylo napisac ze wszystkie korporacje Maja te same stawki