Ultron z "Avengers: Czas Ultrona" Ultron z "Avengers: Czas Ultrona"

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Premierę filmu "Avengers: Czas Ultrona" zaplanowano na 7 maja. Na razie dystrybutorzy nie ujawniają wiele. W sieci pojawił się jednak kadr przedstawiający mrocznego Ultrona.

Główny bohater, Tony Stark, próbuje odnowić program utrzymania pokoju na świecie. Sytuacja jednak skomplikuje się, gdy mroczny Ultron zaczyna realizować plan zniszczenia całej planety. Tak przebiega fabuła zbliżającej się nowej części Avengersów.

Większość zdjęć do filmu realizowano w Londynie. Za reżyserię odpowiada Joss Whedon.

Zobacz zwiastun do filmu "Avengers: Czas Ultrona"
Filmy

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

majkel (gość)

heheheeh tak tak, znam ten scenariusz : pierw elity wystawiają i sponsorują swojego wystawionego "bad guy" ( w życiu prawdziwym dajmy na to był to Hitler) , a potem udają ratujących świat przed zagładą, i wystawiają siebie jako bohaterów :) szkoda że nasza cywilizacja wybudowana jest na kłamstwie i manipulacji. i szkoda że po III wojnie oddamy świat własnie fałszywemu wybawcy (bestii z apokalipsy 17:17) i Bóg zniszczy naszą cywilizację w armageddonie...znaczy, sami sioę zniszczymy. Jezus nam nie pomoże, niewiem kto wymyślił bajke że Jezus będzie siedział na ziemii, sam mówił że Jego królestwo jest nie z tego świata. konkluzja - Ziemia to syf, a katole i inne religie chcą tu wybudowac niebo dla Lucyfera ::) cywilizacja słońca - tak to się nazywa. Faraon byłby z was dumny.