T-Mobile Ekstraklasa. Jagiellonia - Śląsk [na żywo]

Polskaprese
18 lostopada, o godz. 20.30, na tej stronie przeprowadzimy relację na żywo z meczu Jagiellonia - Śląsk.

T-Mobile Ekstraklasa: Jagiellonia - Śląsk 0:2 [zdjęcia]

90′
Zakończenie meczu
Śląsk po raz pierwszy w tym sezonie wywozi 3 punkty z Białegostoku. Gospodarze przegrali po raz pierwszy od maja.
90′
Zmiana zawodnika
Ostatnia zmiana
90′
Zwykły wpis
180 sekund dolicza arbiter
90′
Gol samobójczy
Po dośrodkowaniu Soboty pięknym uderzeniem do ... własnej bramki kieruje piłkę Cionek
90′
Żółta kartka
No i kolejna kartka pokazana przez Pana Piaseckiego
88′
Zwykły wpis
Sebastian Dudek uderza z dystansu minimalnie obok spojenia bramki Jagiellonii
87′
Ważne zdarzenie
Kapitalnie strzela Kazimierczak ale jeszcze lepiej broni Ptak, za moment po podaniu Soboty znów napastnik wracający po kontuzji przed szansą ale znów lepszy Ptak
84′
Młody zawodnik gospodarzy ogląda swoją pierwszą żółtą kartkę w historii występów w Ekstraklasie na 6 minut przed końcem meczu
82′
Zwykły wpis
Znów wrzuca piłkę Mila, znów uderza Fojut ale tym razem w ręce Ptaka
80′
Kontuzja
Pietrasiak leży na murawie, mamy przerwę w grze. Po chwili trzymając się za głowę schodzi z boiska. Kontuzjowany po zderzeniu z Gikiewiczem?