Sylwester juliański. Gdzie spędzić?

Propozycji klubów i restauracji na spędzenie sylwestra juliańskiego nie brakuje. (© 123rf.com)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wyznawcy prawosławia świętują nadejście nowego roku według kalendarza juliańskiego, czyli 13 stycznia. Sylwester, inaczej zwany Małanką, jest hucznie obchodzony w Białymstoku.

W naszym mieście nie zabraknie ofert dla tych, którzy chcą 13 stycznia świętować sylwester juliański w Białymstoku.

Imprezę sylwestrową z licznymi atrakcjami proponuje restauracja Santorini (ul. Antoniuk Fabryczny 26). W programie wybór króla i królowej wieczoru, gadżety sylwestrowe i pokaz fajerwerków. O oprawę muzyczną zadba DJ Damian Kułaga. Na stole wylądują cztery gorące dania, przekąski na zimno i ciepło, deser, napoje i szampan o północy. Cena za osobę wynosi 110 zł. Rezerwacji można dokonać w lokalu lub pod numerem telefonu: 785 119 695 lub 85 662 19 29.

Hotel Pod Herbem (ul. Wiejska 47) zaprasza na sylwestrową zabawę z zespołem Zorka i didżejem. W menu znajdziemy cztery dania gorące, przekąski, bufet słodkości, napoje zimne i gorące, alkohol. Wieczór uatrakcyjni występ taneczny, losowanie nagród oraz profesjonalny pokaz sztucznych ogni. Cena balu z zespołem w Sali Kryształowej wynosi 380 zł od pary. Zabawa z didżejem w Sali Zamkowej kosztuje 260 zł od pary. Impreza startuje o godz. 19. Rezerwacje i informacje uzyskamy w hotelu i pod numerem telefonu: 85 742 24 30 lub 504 049 426.

W restauracji Kawelin (ul. Legionowa 20) z okazji Małanki zagra ukraiński zespół Kraina z Olsztyna oraz DJ Nikson. W menu dania serwowane na gorąco , przekąski, ciasta, napoje zimne i gorące. Będzie można zakupić alkohol w restauracji w atrakcyjnych cenach. Początek imprezy o godz. 19. Cena za parę to 350 zł. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 506 992 614.

Sylwester juliański Białystok. Gdzie się bawić?


Restauracja Mozart (ul. Rumiankowa 17) oferuje zabawę sylwestrową z zespołem Time. Na stole wyląduję 4 dania na gorąco, zimne przekąski, słodkości, napoje ciepłe i zimne oraz szampan na powitanie Nowego Roku. Wśród atrakcji liczne konkursy z nagrodami. Cena za parę wynosi 300 zł. Rezerwacje pod numerem telefonu: 508 052 210 lub 508 280 532.

Imprezę sylwestrową szykuje także Restauracja Hotelu Turkus. Szampańską zabawę w rytmie wschodnich przebojów poprowadzi zespół 3 BIT. W trakcie imprezy alkohol w barze w specjalnej cenie. Do wyboru mamy dwa rodzaje menu: opcję tańszą za 70 zł od osoby i droższą, za 110 zł od osoby. Start imprezy o godz. 20. Dla gości balu sylwestrowego 50 proc. rabatu na nocleg w hotelu. Rezerwacje i więcej informacji uzyskamy pod numerem telefonu: 85 66 28 100, 85 66 28 113, lub drogą mailową: biuro@jard.pl.

Dom weselny Gracja ( ul. Towarowa 5b) zaprasza na wieczór sylwestrowy w dwóch salach. W pierwszej, Pałacowej zabawę poprowadzi DJ Krzysztof Głowacki. Natomiast w sali Stylowej na balu zagra zespół Mirage. Za zabawę w pierwszej sali zapłacimy 230 zł za parę, a w drugiej 330 zł. W obu opcjach w alkohol, oprócz lampki szampana, zaopatrujemy się we własnym zakresie. W menu dania na gorąco, przekąski, napoje. Wśród atrakcji znajdzie się pokaz fajerwerków i konkursy z nagrodami. Impreza rozpoczyna się o godz. 19. Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej dw-gracja.pl oraz pod numerem telefonu: 85 741 34 80.

Dla osób, które preferują mniej eleganckie klimaty klub studencki Gwint (ul. Zwierzyniecka 10) proponuje Małankę w rytmach muzyki białoruskiej, ukraińskiej i rosyjskiej. Zagrają Hoyraki, Viesna, Skazka i DJ Irecki. Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 10 zł, a w dniu wydarzenia 15 zł. Wejściówki można nabyć m.in w klubie w dniach 7, 12 i 13 stycznia. Pozostałe informacje znajdziemy na stronie wydarzenia na Facebooku. Start imprezy o godz. 20.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!