6 stycznia w Polsce obchodzone jest Święto Trzech Króli. Zobaczcie, co myślą o nim internauci.

Święto Trzech Króli jest nazywane Objawieniem Pańskim. Symbolicznie oznacza ono objawienie się Boga ludom pogańskim przez Mędrców ze wschodu. Od 2011 roku święto to jest wolne od pracy. Zobaczcie, co myślą o nim polscy internauci.

Hallo

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

historyk (gość)

rozumiem krol Sobieski ale krol smirnof? nie slyszalem jakas bzdura ten mem, niech sie autor doksztalci w materii królów

Jasio (gość)

Ale nuda. Od samego rana tylko wóda i piwo, piwo i wóda. Już mam dość tych świąt.

Bob Budowniczy (gość)

Jeżeli w święta kościelne są zamykane urzędy państwowe, to w święta państwowe powinny być zamknięte kościoły. Pełna symetria:-)

tata Mareczka (gość) (marcin)

Widać że ci to nowe wolne pasuje. Można się rozwijać umysłowo i towarzysko. Wiesz że w Polsce jest chyba najwięcej świąt ? Lepiej świętować, niż pracować.

gość (gość)

Polakom coś odwaliło z tymi marszami, z tym plątaniem się po ulicach !!!
Ja rozumiem msze w kościołach, jakieś imprezy (obchody) w salach czy gdzieś na placach, ale na ulicach???!!! Horror przyjechać do Polski, bo nie dosyć że ulice i drogi wąskie, z dziurami, to jeszcze ludzie i zwierzęta łażą po nich jak święte krowy, jakby świadomie prowokowali nieszczęście. A ile pijanych jeździ ! No i blokady, protesty, remonty, TIRY zwariowane, pielgrzymki, tłumy pogrzebowe, a doszli jeszcze spacerowicze na 3 Króli!!! Puknijcie się ludzie w głowę!

Katolik wierzący w Pana Boga ale NIE w "jp2" i innych"papieży. (gość) (Gość)

To NIE JEST gościu średniowiecze to jest POLSKA 21 wieku klęcząca na kolanach na czele z Prezydentem Państwa przed czarnymi watykańskimi PASOŻYTAMI.

Katolik wierzący w Pana Boga ale NIE w "jp2" i innych"papieży. (gość) (KICIO)

Taka właśnie jest "odzywka" polskiego PSEUDO-KATOLIKA na czyjąś opinię i wyrażone własne zdanie,pełna"miłości i tolerancji" BRAWO!

Gość (gość)

Największa głupota robić kolejne święto! Nuda, wszystko pozamykane, że aż rzygać się chce siedząc cały dzień w domu bo przecież nie ma gdzie i po co wyjść!!! Orszak spod urzędu miasta to kpina ze świeckiego państwa, to klękanie przed klechą prezydenta, wstyd!!! To średniowiecze!!!