Trzech młodych mężczyzn napadło na klatce schodowej na wracającego do domu 33-latka. Napastnicy zabrali pieniądze oraz dokumenty i uciekli. Chwilę później zatrzymali ich białostoccy policjanci.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Trzech młodych mężczyzn napadło na klatce schodowej na wracającego do domu 33-latka. Napastnicy zabrali pieniądze oraz dokumenty i uciekli. Chwilę później zatrzymali ich białostoccy policjanci. Teraz sprawcy za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Do zdarzenia doszło minionej nocy około godziny 1.30 w Białymstoku w jednym z bloków na ulicy Barszczańskiej. 33-latek wracał właśnie do domu. Gdy wszedł do klatki schodowej został zaczepiony przez trzech młodych mężczyzn. Po krótkiej rozmowie jeden z nich chwycił pokrzywdzonego za gardło i ścisnął. Zaatakowany chwilowo stracił przytomność. Wtedy napastnicy przewrócili go na ziemię, przeszukali kieszenie i zabrali torbę. Ich łupem padły dokumenty i około 200 złotych. Poinformowani o zdarzeniu funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Po chwili sprawcy byli już zatrzymani. Trafili do policyjnego aresztu. Okazali się nimi 18, 19 i 20-latek. Wszyscy to mieszkańcy ulicy Barszczańskiej. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

źródło: podlaska.policja.gov.pl

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!