Komentarz
Mila z wolnego miękko wrzucił piłkę w pole karne, tam znalazł się niepilnowany Kaźmierczak który wolejem pokonał Sandomierskiego!
86′
Komentarz
Mila przerzuca piłke nad murem, a Kaźmierczak strzałem w długi róg pokonuje Sandomierskiego.

86′
Gol
GOOLLL!!! 3:1 dla Śląska

80′
Zmiana zawodnika
Ostatnia zmiana w Śląsku. Szylka zmienia strzelca drugiego gola- Roka Elsnera.
80′
Zwykły wpis
Jagiellonia jakby nabrała wiatru w żagle. To teraz podopieczni Tomasza Hajty prowadzą grę, starają się zagrozić bramce Kelemena szukając bramki wyrównującej.

75′
Zmiana w Śląsku. W miejsce Cetnarskiego Sobota.
71′
Gol z karnego
Bramka z rzutu karnego dla Jagiellonii! Kupisz strzelcem gola. Będzie ciekawie w końcówce?

64′
Żółta kartka
Żółta kartka dla Cetnarskiego.

62′
Zmiana w Jagiellonii. Plizga za Dzalamidze.

58′
Zwykły wpis
Mecz walki- tak można określić kilka ostatnich minut tego spotkania. W poczynania jednych i drugich wkrada się niedokładność.
55′
Zwykły wpis
Burkhardt z wolnego, jednak za głęboko i od bramki rozpocznie Kelemen.
51′
Kartka dla Bandrowskiego.
50′
Ważne zdarzenie
Zamieszanie w polu karnym Śląska! Zaczęło się od dośrodkowania z lewej strony Makuszewskiego, tam jednak żaden z piłkarzy Jagielloni nie potrafił skierować piłki do bramki, która odbiła się jeszcze od słupka przed wyekspediowaniem jej w głąb pola!