Freak cabaret Serebryanaja Svad'ba i Papa Bo selektah (balkan beat) z „Gipsy Sound System” zagrają w starym magazynie przy ul. Węglowej. Ta muzyczno-teatralna formacja została założona w 2005 roku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Freak cabaret Serebryanaja Svad'ba i Papa Bo selektah (balkan beat) z „Gipsy Sound System” zagrają w starym magazynie przy ul. Węglowej.

Ta muzyczno-teatralna formacja została założona w 2005 roku. Z szerokiego instrumentarium – gitara, kontrabas, trąbka, puzon, skrzypce, concertina, tarka do prania i perkusja – potrafią przygotować mieszankę francuskiego chanson, rosyjskiej muzyki ludowej i współczesnej muzyki ulicznej.

Artystom towarzyszą m.in. walizki pełne cyrkowych i nie tylko rekwizytów, butelki o różnych kształtach i treści, bielizna, morderczy pies Baskervil z płonącymi oczami, kobieta-pijawka rozbierająca mężczyzn do ostatniej nitki. Na ich repertuar składają się pieśni w języku rosyjskim i francuskim, teatr lalek i kabaret oraz muzyka do filmu i teatru.

Serebryanaja Svad’ba koncertowała w Moskwie, Władimirze, Rostowie nad Donem, Taganrogu, Krasnodarze, Sankt Petersburgu, Kijowie, Warszawie i Paryżu. Uczestniczyła w muzycznych i teatralnych festiwalach m.in. „Pusty Hills" w Moskwie, Metafest w Samarze, Cap A l Est w Nantes.

Będzie to kolejny koncert w starym wojskowym magazynie nr 10. Termin to 22 sierpnia. Początek o godz. 20. Wstęp wolny.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!