Oszczędna forma i kolorystyka, geometryczne wzornictwo – taka jest Active, najnowsza kolekcja pościeli białostockiej spółki Andropol. Nowe wzory już są w sprzedaży.

Kolekcja powstała jako odpowiedź na zmieniające się oczekiwania klientów i wymagania rynku. To zupełnie nowa propozycja w stosunku do kwiecistych wręcz barokowych trendów, które dominowały w dotychczasowym wzornictwie.

- W Active proponujemy proste, niewyszukane w stylistyce, wręcz minimalistyczne formy - mówi Ewa Wrażeń, kierownik działu wzornictwa Andropol S.A. – Tworząc wzory, bawimy się geometrią stosując powtórki, nałożenia, zwielokrotnienia – jak w matematyce. Wykorzystujemy różne kształty – plastra miodu, zwielokrotnione trójkąty i romby, zygzaki. Ale są tu też smugi, pociągnięcia pędzla, co daje efekt przetarć. W efekcie powstała kolekcja uspokajająca i oszczędna w formie, a jednocześnie stwarzająca projektantom mnóstwo możliwości kreacji.

Wzory proponowane są w kilku wersjach kolorystycznych:
- Od jasnych pasteli – mięty i bladego różu, łączonych z szarościami, poprzez ugry i brązy do lekkich fioletów w połączeniu z miodem i miodu łączonego z czernią– wymienia Ewa Wrażeń. - Wszystkie wersje kolorystyczne prezentowane są na białym tle, co nadaje kolekcji świeżości i delikatności.

Pościel uszyta jest ze 100-procentowej bawełny Renforcè. Konfekcja pościelowa dostępna jest w wymiarach 160x 200 cm plus poszwy na jaśki o wymiarach 40x 40 cm.

Tkaniny na nowe kolekcje powstały w należącej do Andropolu - Białostockiej Wykończalni Tkani, a wzory w tutejszej pracowni projektowej.

Nowe kolekcje można już kupować w sklepach internetowych spółki: www.andropol.eu, www.e-sweethome.com.pl oraz w sklepach firmowych Sweet Home: w Białymstoku, Andrychowie oraz w Łodzi.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!