Royal Blood i Mini Mansion na koncercie w Warszawie Royal Blood i Mini Mansion na koncercie w Warszawie

Royal Blood i Mini Mansion na koncercie w Warszawie (© mat. prasowe)

Najszybciej sprzedający się debiut Wielkiej Brytanii i jedno z okryć minionego Open'era oraz protegowani Josha Homme z QOTSA wystąpią 14 stycznia w warszawskim klubie Palladium.

Royal Blood i Mini Mansion
14 stycznia 2015 - Warszawa, Palladium


Koszulkę Royal Blood założył podczas koncertu na festiwalu Glastonbury sam Matt Helders, perkusista Arctic Monkeys. Wtedy pochodzący z Brighton zespół nie wydał jeszcze pierwszego singla. Dziś duet Royal Blood jest autorem najlepiej sprzedającego się debiutu na Wyspach w 2014 roku.

Poza tym znaleźli się na liście BBC Sound Of 2014 i otrxymali nominację do Mercury Prize, zagrali jako support podczas dwóch gigantycznych koncertów Arctic Monkeys w Londynie i Dublinie, pojawili się na wielkich festiwalach Reading, Leeds i Download.

Ich koncertu na Open'erowej Alter Stage w 2014 roku nie wytrzymała drewniana podłoga namiotu, występ zgromadził tak duży tłum.

Jako goście specjalni pojawią się Mini Mansions - protegowani Josha Homme z QOTSA, którzy do gościnnego występu na swoim albumie namówili zarówno Briana Wilsona z The Beach Boys, jak i Alexa Turnera z Arctic Monkeys.

Royal Blood w Warszawie - bilety


Bilety w cenie 107 złotych dostepne są na stronach alterart.pl oraz ebilet.pl

Royal Blood

Mini MansionsKoncerty w Polsce

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kasia (gość)

Transmisja z koncertu Royal Blood w klubie Palladium będzie do obejrzenia na żywo tutaj: http://xbf.lt/royalblood