(© pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne)

Przed nami kolejna - wiosenna - edycja kulinarnego festiwalu najlepszych restauracji. W dniach 21-30 kwietnia w całej Polsce i oczywiście także w Białymstoku odbędzie się Restaurant Week. To doskonała okazja, by skorzystać ze specjalnego menu w specjalnej cenie. Jakie białostockie restauracje biorą udział?

Już od 21 do 30 kwietnia będziemy ponownie mogli wziąć udział w wydarzeniu dla smakoszy, jakim jest Restaurant Week. Po raz kolejny trzydaniowy obiad w najlepszych restauracjach będziemy mogli zjeść za 39 zł. Start oficjalnych rezerwacji już 29 marca.

Weź udział w największym polskim festiwalu restauracyjnym,spędź czas przy stole z bliskimi i znajomymi. Wiosenne edycja Białystok Restaurant Week w naszym mieście potrwa od 21-30 kwietnia br.

TU ZOBACZ: Białystok. Trwa festiwal najlepszych restauracji. Restaurant Week 2016.

W Festiwalu wezmą udział najlepsze Restauracje z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta, Silesii, Łodzi, Lublina, Poznania, Szczecina, Białegostoku, Torunia oraz premierowo Słupska i Rzeszowa.

Tematem nadchodzącej edycji Restaurant Week będą "Emocje na talerzach".

Otwarcie Rezerwacji i pełna lista restauracji biorących udział w tegorocznej edycji Festiwalu już 29 marca! Tego dnia już możecie rezerwować stoliki na stronie https://restaurantweek.pl/

Organizatorzy zdradzili na razie jedynie nazwy dwóch białostockich miejscówek. To Restauracja Receptura (ul. św. Rocha) i Trattoria Gallo Nero (ul. Warszawska).


„Artysta w kuchni” odc. 2 Zobacz jak gotuje Joanna Chacińska z zespołu Bisquit

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!