Radni nie zagłosowali w poniedziałek za zmianą w planie zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu osiedla Przydworcowe. Przypomnijmy, że w aktualnym planie jest błąd, który trzeba było poprawić, aby inwestor mógł zbudować galerię handlową na przeciwko dworca PKS. Decyzja została przełożona przez aferę korupcyjną, która toczy się w tle ale nie tylko.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Radni postanowili przełożyć głosowanie nad zmianą w planie zagospodarowania przestrzennego na inny dzień. Kilka dni temu media ujawniły, że jeden z radnych PO dostał zarzuty korupcyjne obiecując innemu radnemu korzyści za głosowanie dające zielone światło galerii. W tej sprawie jest bardzo dużo niejasności. Po za tym inwestor postanowił tej sprawy nie komentować.

Radni w związku z małym zainteresowaniem sprawą przez inwestora i w związku z zamieszaniem będą głosować w innym terminie. O tym co na sesji uchwalili radni przeczytasz we wtorek.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!