(© Urząd Miasta w Łomży)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prezydent Łomży przekazał pod obrady Rady Miejskiej, Program Budowy Ulic w Łomży na lata 2012-2016.

Program ten określa planowane terminy realizacji ulic o nawierzchniach gruntowych i tymczasowych, stanowiących drogi publiczne. Obejmuje również nowe, planowane ulice, których przebiegi zostały ustalone w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego lub są w zaawansowanej procedurze projektów tych planów, oraz ulice, których budowa jest konieczna do zapewnienia prawidłowego skomunikowania osiedli mieszkaniowych z podstawowym układem komunikacyjnym.

W celu ustalenia terminów realizacji poszczególnych dróg w Programie Budowy Ulic ocenie punktowej poddano ulice o łącznej długości 32,839 km, w tym drogi publiczne o łącznej długości 12,978 km. Inne ulice, niebędące drogami publicznymi, uwzględnione w programie mają łączną długość 19,861 km i mają one nawierzchnie gruntowe lub nie istnieją w terenie.

Więcej a stronie: Urząd Miasta w Łomży



Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!