"Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" - kadr z filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" - kadr z filmu

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zobaczcie, jakich premier kinowych możemy spodziewać się jesienią i zimą 2015 roku.

Przed nami m.in. "Księga dżungli i "Victor Frankenstein". Jednak premierą roku będzie zapewne film pt. "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy". Rok 2015 można bezwzględnie uznać za rok dobry dla fanów SF.

Kliknij tutaj, żeby zobaczyć premiery kinowe przewidziane na CZERWIEC - WRZESIEŃ 2015
Premiery kinowe 2015PAŹDZIERNIK

Victor Frankenstein
premiera: 2 października 2015
dramat, horror
produkcja: USA
reż. Paul McGuigan

W obsadzie znalazł się Daniel Radcliffe, a ten ostatnio lubuje się w horrorach. Czy kolejna odsłona Frankensteina przyniesie coś nowego - to się okaże.

Hotel Transylvania 2
premiera: 9 października 2015
animacja, familijny
produkcja: USA
reż. Genndy Tartakovsky

Druga część animacji o potworach z Hotelu Transylwania. Można zastanawiać się, czy dwójka będzie równie dobra jak jedynka, zobaczymy.

Księga dżungli
premiera: 9 października 2015
przygodowy
produkcja: USA
reż. Jon Favreau

Ten film to znów opowieść o Mowglim i jego przygodach. Czy Jon Favreau podoła i przedstawi nam w tej historii coś nowego? Coś, co nas zaskoczy? To się dopiero okaże.

LISTOPAD

Marsjanin
premiera: 27 listopada 2015
SF
produkcja: USA
reż. Ridley Scott

Kolejny film Ridleya Scotta w tym roku. Tym razem przeniesiemy się na Marsa. Główny bohater, Mark, będzie musiał podołać wyzwaniu, by przetrwać na tej planecie.GRUDZIEŃ

Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy
premiera: 25 grudnia 2015
SF
produkcja: USA, Wielka Brytania
reż. J.J. Abrams

Po raz kolejny przeniesiemy się do świata Gwiezdnych Wojen. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Andy Serkis, Harrison Ford i Anthony Daniels.Filmy

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Olcik (gość)

Moim zdaniem jednym z filmów, na który warto zwrócić szczególną uwagę, jest "Praktykant". Przeczytałam o nim tutaj:http://www.kreatywna.pl/kultura/filmy/praktykant-czyli-co-sie-nie-starzeje/ i zastanawiam się, czy nie obejrzeć go w najbliższym czasie