Zakończył się ogólnopolski internetowy konkurs fotograficzny Alior Banku - „Pozytywy naszych miast”. Mieszkańcy Białegostoku zamieścili aż 235 zdjęć.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Najwięcej ocen internatów zdobyło zdjęcie zatytułowane „Pałac Branickich”, i to jego autor zdobył nagrodę publiczności. Zdjęcie z Białegostoku, przedstawiające także „Pałac Branickich” znalazło się
w gronie dziesięciu laureatów ogólnopolskiego konkursu.

Zainteresowanie konkursem i poziom zgłaszanych prac pozytywnie zaskoczyły organizatorów. Wokół portalu zawiązała się społeczność, licząca 13 000 osób, które aktywnie uczestniczyły
w zabawie, publikując ponad 18 tys. zdjęć, a także wystawiły 185 000 ocen oraz ponad 50 000 komentarzy. Autorzy najciekawszych fotografii z całej Polski wygrali cenne nagrody:
3 nowoczesne laptopy oraz 7 wysokiej klasy aparatów fotograficznych firmy Olympus. W oparciu o oceny internautów przyznano również 66 nagród publiczności. Otrzymali je autorzy prac, które uzyskały najlepsze oceny od pozostałych uczestników konkursu w każdym mieście. Wszystkie zwycięskie zdjęcia można obejrzeć na portalu, pod adresem: http://pozytywy.aliorbank.pl.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!