Była zbyt niska na karierę modelki, mimo to jej zdjęcia śledzi w napięciu ponad milion osób. Joanna Kuchta ma 20 lat, od dawna mieszka w Irlandii, a na Instagramie pokazuje sporo. Ostatnio serwis zablokował zbyt "odważne" zdjęcia polskiej księżniczki - jak sama nazywa się w opisie strony. Zobaczcie i oceńcie, czy należy jej się taka popularność. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

Czytaj także

  Komentarze (38)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  miki (gość)

  mierna, brak jej takiego dziewczęcego wdzięku. Taki nadęty babon trochę, ale o gustach się nie dyskutuje

  gość (gość)

  Trzeba by pogadać , by coś o niej powiedzieć. I to ma wynikać z rozmowy na różne tematy, a nie celu jakim miało by być jej bzyknięcie. Co do urody, ładniejsza od tych brzydszych, ale brzydsza od tych ładniejszych. Termin brzydka rozpatrujemy jako gradacja, a nie konkretna brzydota w tym wypadku. No co więcej. Jak się komu podoba, to super. Jak nie, to jego sprawa.

  superfan (gość)

  Przecież ona jest koniowata. Brzydactwo.
  Pomijam już, że jak rozdawali biust to ona była w tym czasie na kiblu :D

  Kkk (gość)

  Wygolona hehe. Dobrze ze sa takie zwykłe k....y facety mogą sobie pouźywać. Szkoda mi tylko jej rodziców ze ich corcia sie puszcza nie tylko w necie.