Wpis Polaka okazał się zwycięski Wpis Polaka okazał się zwycięski

Wpis Polaka okazał się zwycięski (© zrzut z ekranu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jego komentarz wygrał głosowanie internautów na temat tego, który kraj miał najtrudniej podczas swojej historii.

Popularny serwis Reddit to społecznościowa platforma wymiany opinii, w której użytkownicy poprzez głosowanie decydują, jaki temat znajdzie się akurat na świeczniku i zostanie najmocniej komentowanym.

Portal zadał proste pytanie, brzmiące (zachowując jego potoczną konwencję): "Jaki kraj dostał największe baty od losu na przestrzeni wieków?". Użytkownicy serwisu mieli wybrać najbardziej trafną odpowiedź i wytypować zwycięzcę. W głosowaniu wyraźnie wygrał nasz rodak, Marley88, który punkt po punkcie wskazał historyczne daty wraz z krótkim opisem tragicznych dla Polski zdarzeń. Od Potopu przez wojnę polsko-bolszewicką, aż po II wojnę światową, Katyń, ustalenia w Jałcie i finalnie - katastrofę smoleńską.

Polak początkowo zajął drugie miejsce. Historię całej, dosyć burzliwej dyskusji możemy http://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/2qj0oa/the_2014_raskreddit_best_winners_thread/. Ostatecznie wcześniejszego zwycięzcę zdyskwalifikowano, gdy okazało się, że jego komentarz stanowił zwykłą "przeklejkę" z innego wpisu.

W nagrodę Marley88 będzie mógł przez miesiąc korzystać z rozbudowanej funkcji Reddit Gold. Komentarz marley88 znajdzie się również we wpisie Wikipedii o tym serwisie.

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!