W sobotę po południu białostoccy policjanci zostali powiadomieni o wypadku drogowym na ul. Gen. Wł. Andersa. Z ustaleń funkcjonariuszy na miejscu zdarzenia wynika, że 26-letni kierowca punto jadąc w kierunku ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącego przed nim pojazdu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W rezultacie uderzył w tył ibizy. Siła zderzenia pchnęła seata na tył vectry. W wyniku wypadku skręcenia kręgosłupa doznały dwie pasażerki ibizy w wieku 18 i 21 lat. Obie zostały hospitalizowane. Na badania do szpitala trafiło również dwoje dzieci podróżujących oplem. Na szczęści okazało się, że dziewczynki w wieku 2 i 6 lat nie doznały obrażeń ciała. Badanie trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że kierowca fiata był pijany. Miał ponad 0,5 promila alkoholu. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają białostoccy policjanci.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!