Oto lista 20 piosenek, które mogą się przydać w Sylwestra. Oto lista 20 piosenek, które mogą się przydać w Sylwestra.

Oto lista 20 piosenek, które mogą się przydać w Sylwestra. (© archiwum Polskapresse)

Sylwester tuż, tuż. Między dopieszczaniem przedziałków, prasowaniem koszul i przyspieszoną nauką robienia drinków nie możemy zapomnieć o muzyce. Oto lista 20 piosenek, które mogą się przydać w Sylwestra.

Jeżeli organizujecie bądź wybieracie się na domówkę - nasza lista może się wam przydać. Podczas każdej przecież tego rodzaju imprezy nadchodzi czas na "YouTube Party". Chcąc wam pomóc, przeglądnęliśmy listy przebojów, podsumowania i streszczenia wszystkiego, co ważnego wydarzyło się w muzyce w mijającym roku.

Ze wszelkich zestawień topowych utworów tego roku wybraliśmy te, które szczególnie mogą przydać się wam w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia.

Wybraliśmy 20 utworów, które w zależności od stopnia rozwoju sylwestrowej zabawy mogą przydać się na wieczorną rozgrzewkę, przełomową euforię godziny zero oraz ranne zwalnianie tempa.

Kolejność listy alfabetyczna. Częstujcie się i życzymy wybornej zabawy oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku.

Najlepsze piosenki na Sylwestra? Sprawdźcie samiBeyonce - 7/11


Calvin Harris - Blame feat John Newman


Carobiu - Can't Do Without You


Chet Faker - Gold


Cloud Nothings - I'm Not Part Of Me


FKA twigs - Two Weeks


Future Islands - Seasons


Iggy Azalea - Black Widow feat Rita Ora


Jamie xx - Sleep Sound


Jessie Ware - Tough LoveKoncerty w Polsce

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Tomek (gość)

Coś Wam się redakcjo pomyliło. Muzyka pop - rock na Sylwestra? Nadaje się raczej wyłącznie do słuchania. Ludzie w Sylwestra powinni się bawić! Gdzie muzyka dance czy jak kto woli - disco polo? Odpuszczam sobie dziś również Sylwestrowe koncerty w Polszmacie, TVN-ie czy TVP-arafialnej bo tam tylko dziś muzyka do słuchania a nie do zabawy.

Kasia (gość)

Polecam zakup fajerwerków na ul.Szeptyckiego 2a w Żorach duży asortyment i niskie ceny !