Jury wyłoniło już grono 16 finalistek i finalistów w każdej z trzech kategorii. W środę poznamy ich nazwiska. Wielki finał odbędzie się 31 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

TU ZOBACZ: Mister Podlasia 2017. Takie ciacha na castingu [ZDJĘCIA]

Ponad 80 pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn wzięło udział w castingu do konkursu Miss Polski Podlasia, Miss Polski Nastolatek i Mister Polski Podlasia, który odbył się niedzielę w Białymstoku. Jury wyłoniło grono 16 finalistek i finalistów w każdej z kategorii. Ich nazwiska poznamy w środę.

Miss Podlasia 2017. Mister Podlasia 2017. Tłumy na castingach. To już koniec poszukiwań miss [FOTO]

Wśród kandydatek do korony były licealistki, studentki, barmanki, fryzjerki, pracownice banków, sklepów i przedstawicielki wielu różnych zawodów. Przyjechały z różnych stron województwa: Suwałk, Moniek, Łomży, Bielska Podlaskiego, Czeremchy czy Wasilkowa.
Finalistki Miss Podlasia w sesji z samolotami. Pomysłowo i pięknie! [GALERIA]
Finaliści wyborów miss i mistera już wkrótce rozpoczną próby choreograficzne, a finał konkursów odbędzie się 31 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Miss Polski 2016. Miss Podlasia 2016. Gala finałowa w Teatrze Dramatycznym [ZDJĘCIA, WIDEO]

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Ktoś (gość)

    O Boże, skąd wy bierzecie te pseudo kandydatki ? Tylko jedna z tych wszystkich zdjęć jest na prawdę śliczną dziewczyną ( zdjęcie nr 27), a ta alla miss polski, to już w ogóle porażka ........ ;/